کلاه قرمزی tag:http://redhawk.mihanblog.com 2020-08-07T00:31:25+01:00 mihanblog.com حجم از دست رفته فلش مموری را بازیابی کنید 2018-04-23T17:07:19+01:00 2018-04-23T17:07:19+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/24 علی رضا پاک نیت حجم از دست رفته فلش مموری را بازیابی کنید حجم از دست رفته فلش مموری را بازیابی کنید شما می توانید بخشی از فلش مموری که دیگر قادر به استفاده از آن نیستید را توسط ترفندی در ویندوز بازیابی کنید و مانند روز اول از آن استفاده کنید. فلش مموری ها یکی از پرکاربردترین وسایل جانبی هستند که اینامروزه در هر خانه چند تایی از آنها پیدا می‌شود. همان‌طور که احتمالا در جریان هستید انتقال فایل، یکی از کاربردهای این وسایل کوچک است و بسیاری از کاربران برای انجام کارهای دیگر همچون نصب سی

حجم از دست رفته فلش مموری را بازیابی کنید

 • حجم از دست رفته فلش مموری را بازیابی کنید

  شما می توانید بخشی از فلش مموری که دیگر قادر به استفاده از آن نیستید را توسط ترفندی در ویندوز بازیابی کنید و مانند روز اول از آن استفاده کنید. فلش مموری ها یکی از پرکاربردترین وسایل جانبی هستند که اینامروزه در هر خانه چند تایی از آنها پیدا می‌شود. همان‌طور که احتمالا در جریان هستید انتقال فایل،

  یکی از کاربردهای این وسایل کوچک است و بسیاری از کاربران برای انجام کارهای دیگر همچون نصب سیستم های عامل، اسکن کردن سیستم و قفل‌گذاری کامپیوتر از آنها استفاده می‌کنند. ولی نباید فراموش کنیم که فلش مموری ها هم مشکلات خاص خود را دارند که یکی از آنها، از دست رفتن بخشی از حجم آنهاست. اما آیا راهی برای حل این مشکل وجود دارد؟ در ادامه روش بازیابی حجم از دست رفته فلش مموری را به صورت قدم به قدم می‌آموزیم.

  البته چنین مشکلی مرسوم نیست، اما این احتمال وجود دارد که شما هم مثل برخی از کاربران هنگام انتقال یک فایل به فلش مموری خود، متوجه شوید که حجم آن از 4 گیگابایت به 100 مگابایت کاهش پیدا کرده است!به‌نظر در این حالت بخش زیادی از حجم فلش مموری به صورت «تخصیص نیافته» عمل کرده و آن را از دست خارج می‌کند

  که برای حل آن، کافی‌ست پارتیشن‌های فلش مموری را ریست کنید. در این صورت و با انجام «تخصیص مجدد»، همه‌چیز به حالت عادی بازمی‌گردد. احتمالا نمونه چنین حالتی برای هارد کامپیوترتان نیز پیش آمده باشد.پیش از انجام مراحل زیر از تمام اطلاعات خود بکاپ بگیرید تا مشکلی در از دست رفتن اطلاعات وجود نداشته باشد.

  همچنین به مرحله چهارم دقت کنید تا هنگام بازیابی حجم از دست رفته فلش مموری ، به اشتباه اطلاعات مربوط به درایوهای دیگر حذف نشوند.

  حجم از دست رفته فلش مموری را بازیابی کنید

  در منوی استارت، “diskpart” را جستجو و اجرا کنید تا پنجره‌ای مشکی باز شود.

  حال دستور “list disk” را تایپ کنید تا تمام درایوهای موجود نمایش داده شود.

  پس از اتصال فلش مموری، بار دیگر دستور list disk را تایپ کنید تا درایو مربوط به فلش مموری اضافه شود. همان‌طور که در تصویر ضمیمه‌ شده نیز مشاهده می‌کنید، فلش مموری با ظرفیت 4 گیگابایت (3841 مگابایت) نمایش داده شده است.

  دستور “# select disk” که باید در این مرحله تایپ کنید. این مشخص می‌کند که شما قصد پاک کردن اطلاعات مربوط به کدام‌یک از درایوها را دارید. اینجا ما می‌خواهیم درایو مربوط به فلش مموری را پاک کنیم؛ پس دستور select disk 2 را تایپ و کلید اینتر را فشار می‌دهیم. توجه داشته باشید اگر به جای درایو شماره 2، درایو 0 یا 1 را انتخاب می‌کردیم

  یکی از درایوهای اصلی ویندوز (هارد) به جای فلش مموری پاک می‌شد. هرچند مطابق این عکس، ما فقط 1 هارد با ظرفیت یک ترابایت (931 گیگابایت) داریم که شماره آن «صفر» است.

  پس از انتخاب دیسک مورد نظر، با تایپ دستور “clean” پارتیشن‌های مربوطه به صورت کامل پاک می‌شود.

  در مرحله بعدی دستور “create partition primary” فرمان ساخت یک پارتیشن جدید با فضای تخصیص‌نیافته را صادر می‌کند.

  پس از ساخت پارتیشن جدید دستور “exit” را برای خروج تایپ کنید.

  اگر مراحل بالا را به‌درستی انجام داده باشید، حجم از دست رفته فلش مموری شما به صورت کامل باز می‌گردد.

]]>
ترفند مدیریت اکانت های گوشی اندرویدی 2018-04-15T11:00:59+01:00 2018-04-15T11:00:59+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/23 علی رضا پاک نیت ترفند مدیریت اکانت های گوشی اندرویدی ترفند مدیریت اکانت های گوشی اندرویدی همانطور که می دانید گوشی اندرویدی طوری برنامه نویسی شده است که می توان از چندین اکانت در آن همزمان استفاده نمود. تا به حال از خودتان پرسیده‌اید تلفن همراه اندرویدی شما چگونه حساب‌های کاربری سرویس‌های مختلف را به خاطر می‌سپارد؟ چطور هر بار که می‌خواهید وارد نرم‌افزاری مانند جیمیل یا تلگرام شوید، از شما نام کاربری و رمز عبور پرسیده نمی‌شود و مستقیم با حسابتان وارد برنامه می‌شوید؟ پاسخ این پرسش‌ها و نک

ترفند مدیریت اکانت های گوشی اندرویدی

 • ترفند مدیریت اکانت های گوشی اندرویدی

  همانطور که می دانید گوشی اندرویدی طوری برنامه نویسی شده است که می توان از چندین اکانت در آن همزمان استفاده نمود. تا به حال از خودتان پرسیده‌اید تلفن همراه اندرویدی شما چگونه حساب‌های کاربری سرویس‌های مختلف را به خاطر می‌سپارد؟ چطور هر بار که می‌خواهید وارد نرم‌افزاری مانند جیمیل یا تلگرام شوید، از شما نام کاربری و رمز عبور پرسیده نمی‌شود و مستقیم با حسابتان وارد برنامه می‌شوید؟

  پاسخ این پرسش‌ها و نکاتی دیگر در این زمینه همگی در بخشی به نام «حساب‌های کاربری» یا Accounts اندروید نهفته است. این بخش که از طریق تنظیمات اصلی گوشی قابل دسترسی است، مدیریت اکانت‌های شما را به عهده دارد و چه از نظر فنی و چه ازنظر کاربردی دارای نکات مهمی است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

  پیش از پرداختن به عملکردهای مختلف قسمت مدیریت اکانت‌های اندروید، بهتر است نگاهی به نحوه‌ کارکرد این بخش از دیدگاه فنی داشته باشیم تا ساختار آن برایمان کمی واضح‌تر شود.

  همان‌طور که می‌دانید پشت هر سرویس و سایتی که کاربران در آن امکان ساخت حساب کاربری داشته باشند، سروری قرار دارد که اطلاعات ورود کاربران در آن ذخیره می‌شود. بنابراین هنگامی که می‌خواهید وارد حساب کاربری‌تان در آن سرویس شوید، نام کاربری و رمز عبورتان به آن سرور فرستاده شده و در صورت تائید، به شما اجازه‌ دسترسی به آن حساب داده می‌شود.

  تا اینجای کار روی تلفن همراه یکسان است و دسترسی شما با ارسال این اطلاعات فعال می‌شود، اما نرم‌افزارها باید راهی برای نگهداری این دسترسی داشته باشند که شما هر بار مجبور به وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان نشوید.

  ذخیره‌ مستقیم این اطلاعات (با هر الگوریتم رمزنگاری پیچیده‌ای) به هیچ عنوان از نظر امنیتی مناسب نیست، زیرا اگر گوشی‌تان دست فرد دیگری بیفتد، او ممکن است بتواند تمام اطلاعات هویتی شما را در سرویس‌های مختلف استخراج کند. بر این اساس، در گوشی‌ها راهکاری هوشمندانه‌تر برای حفظ دسترسی به کار می‌رود و آن استفاده از ساختاری به نام توکن (token) است.

  در این حالت، وقتی سروری اطلاعات شما را تائید کرد، به جای آن‌که صرفا پاسخ مثبت بدهد، یک رشته‌ کاراکتری به نام توکن را به نرم‌افزار برمی‌گرداند. این توکن که به‌صورت یکتا و مخصوص شما ایجاد شده است، مانند کلیدی برای دسترسی به آن سرویس عمل می‌کند. حال نرم‌افزار با ذخیره‌ این کلید در قسمت اکانت‌ها براحتی می‌تواند

  تا هر زمان که بخواهد دسترسی شما را به سرویس موردنظر حفظ کند. بنابراین تنها چیزی که از حساب‌ کاربری شما در قسمت اکانت‌ها ذخیره شده، همان توکن مربوط به سرویس موردنظر است.

  چگونه حساب بسازم یا حذف کنم؟

  در حالت عادی، شما هنگامی که از طریق یک نرم‌افزار مثل دراپ‌باکس وارد حساب کاربری‌تان می‌شوید، این حساب به‌وسیله‌ توکن‌ در بخش‌ حساب‌ها ذخیره می‌شود. اما این تنها راه افزودن حساب کاربری به فهرست حساب‌هایتان روی گوشی نیست. بلکه این کار را به‌صورت مستقیم نیز می‌توانید انجام دهید. کافی است به پایین فهرست حساب‌ها اسکرول کرده و گزینه‌ افزودن اکانت (Add Account) را انتخاب کنید.

  در اینجا، با توجه به نرم‌افزارهایی که روی گوشی نصب دارید، می‌توانید با ورود اطلاعات، حساب کاربری موردنظرتان را به فهرست بیفزایید. توجه داشته باشید محدودیتی در مورد وجود چند حساب از یک نوع وجود ندارد، ولی به شرطی که اطلاعات هویتی آنها (مثلا نام کاربری) متفاوت باشد.

  در نقطه‌ مقابل، امکان حذف یک اکانت نیز به‌صورت مستقیم وجود دارد. هنگامی که روی نام یک اکانت بزنید، نام کاربری(های) مربوط به آن اکانت را مشاهده می‌کنید. با زدن روی این نام کاربری، از منوی سه‌نقطه‌ گوشی امکان انتخاب گزینه‌ حذف اکانت (Remove Account) را دارید. دقت کنید با این کار آن حساب فقط از روی گوشی حذف می‌شود و تغییری در اکانت‌تان روی سرور یا دستگاه‌های دیگر ایجاد نخواهد شد.

  این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر حسابی که می‌خواهید حذفش کنید، تنها حساب گوگل دستگاه‌تان باشد، به دلایل امنیتی از شما کد پین یا پسورد گوشی‌تان خواسته می‌شود و تنها پس از ورود آن عمل حذف انجام می‌شود.

  همگام‌سازی را چطور انجام دهم؟

  قسمت اکانت‌ها در اندروید بجز نگهداری حساب، یک کارکرد اساسی دیگر هم دارد و آن مدیریت همگام‌سازی‌ (Sync) موارد مختلف است.برای مثال هنگامی که در این بخش روی حساب گوگل‌تان بزنید، مواردی متعدد مانند مخاطبان یا ایمیل‌ها را که متصل به این اکانت هستند و امکان همگام‌سازی با سرورهای گوگل دارند، مشاهده خواهید کرد.

  همگام‌سازی موارد مربوط به یک حساب، به دو صورت قابل انجام است: همگام‌سازی خودکار و همگام‌سازی دستی. در حالت اول، همگام‌سازی خودکار (Auto Sync) را از منوی کلی بخش اکانت‌ها فعال می‌کنید و در نتیجه تمام موارد مربوط به همه‌ حساب‌ها با سرور‌هایشان همگام‌سازی می‌شوند. این همگام‌سازی همان‌طور

  که از نام آن مشخص است تا هنگامی که فعال باشد پیوسته انجام می‌شود. اما یک نکته مهم در این حالت، امکان همگام‌سازی انتخابی است. با فعال بودن همگام‌سازی خودکار، اگر روی یک حساب و نام کاربری‌تان بزنید، در جلوی تمام موارد مربوط به آن حساب، کلید فعال/غیرفعال کردن را می‌بینید که به شما این اجازه را می‌دهد مواردی را که به همگام‌سازی آنها نیاز ندارید، غیرفعال کنید تا شامل همگام‌سازی خودکار نشوند.

  حالت دیگر وقتی است که می‌خواهید خودتان ابتکار عمل را دست بگیرید و عمل همگام‌سازی را به‌صورت دستی انجام دهید. برای این کار باید روی هر موردی از هر حسابی که به همگام‌سازی آن نیاز دارید بزنید تا همگام‌سازی آن مورد خاص صورت گیرد. مثلا به قسمت اکانت گوگل می‌روید و با زدن روی سطر مخاطبان،

  مخاطبان مربوط به حساب گوگل‌تان را همگام‌سازی می‌کنید. توجه کنید همگام‌سازی دستی را می‌توانید چه در حالت فعال و چه غیرفعال بودن همگام‌سازی خودکار انجام دهید، اما شاید با خود فکر کنید همگام‌سازی دستی تک تک موارد کار طاقت‌فرسایی خواهد بود و اندروید هم با شما موافق است! زیرا در منوی هر اکانت، گزینه‌ای به نام همگام‌سازی همه (Sync All) وجود دارد که با انتخاب آن، تمام موارد زیرمجموعه‌ آن حساب همگام‌سازی خواهد شد.

  پس از هر بار همگام‌سازی، تاریخ و ساعت همگام‌سازی حساب و نیز هر مورد آن به‌طور جداگانه در زیر آنها نقش می‌بندد که به کمک آن می‌توانید بفهمید آخرین بار در چه زمانی این مورد یا حساب همگام‌سازی شده است.

  حساب بقیه کجاست؟

  ممکن است با نبود حساب برخی نرم‌افزارها در فهرست حساب‌های اندروید، این سوال برایتان پیش آمده باشد که پس حساب کاربری این‌گونه نرم‌افزارها (مانند اینستاگرام) در کجا ذخیره می‌شود و چگونه می‌توان به آن دسترسی داشت؟ پاسخ این است که استفاده از بخش اکانت‌ها در اندروید برای نرم‌افزارها اختیاری است و بعضی نرم‌افزارها ترجیح می‌دهند اطلاعات حساب کاربر را در داخل فولدر خودشان نگهداری کنند.

  البته نحوه‌ این نگهداری بستگی به توسعه‌دهنده‌ نرم‌افزار دارد و در این نرم‌افزارها تنها امکاناتی از حساب در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که در محیط نرم‌افزار ارائه شود. نقطه‌ ضعف این حالت در مقابل حالت استاندارد این است که با حذف نرم‌افزار از روی گوشی، حساب کاربری هم حذف می‌شود.

  منبع:jamejamonline.ir

]]>
سنت های مردم چهار محال بختیاری در عید قربان 2018-04-10T14:30:14+01:00 2018-04-10T14:30:14+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/22 علی رضا پاک نیت سنت های مردم چهار محال بختیاری در عید قربان سنت های مردم چهار محال بختیاری در عید قربان عید قربان روز بزرگی برای مسلمانان سراسر دنیا هست, در سرتاسر شهرهای ایران نیز هر قوم برای خودشان آداب و رسوم خاص دارند.  عید قربان, عید بندگی و دلدادگی‏ و گذشتن از خویشتن خویش‏ هست, روز شادی مسلمانان و قبولی در جشن بندگی خداوند, برآمدن انسانی نو از خاکستر شراره‎های نفس اماره. ذبح قربانی برای تقرب پروردگار از زمان ابوالبشر حضرت آدم«ع» شروع شد, وقتی که دو فرزندش هابیل یک قوچ و قابیل اندک

سنت های مردم چهار محال بختیاری در عید قربان

 • سنت های مردم چهار محال بختیاری در عید قربان

  عید قربان روز بزرگی برای مسلمانان سراسر دنیا هست, در سرتاسر شهرهای ایران نیز هر قوم برای خودشان آداب و رسوم خاص دارند. 

  عید قربان, عید بندگی و دلدادگی‏ و گذشتن از خویشتن خویش‏ هست, روز شادی مسلمانان و قبولی در جشن بندگی خداوند, برآمدن انسانی نو از خاکستر شراره‎های نفس اماره.

  ذبح قربانی برای تقرب پروردگار از زمان ابوالبشر حضرت آدم«ع» شروع شد, وقتی که دو فرزندش هابیل یک قوچ و قابیل اندکی گندم را بعنوان قربانی به بارگاه خداوندی تقدیم کردند و به حکم و روال آن زمان آتشی از آسمان آمد و قربانی هابیل سوخت که این نشانه مقبولیت بود و قربانی قابیل را به حال خود باقی گذاشت.

  در قرآن مجید این واقعه تاریخی را چنین آورده‎اند؛ «اذ قربا قربانا فتقبل من احدهما و لم تقبل من الاخر» «مائده27» اینجاست که می بینیم تمام ملت‌ها, اعم از حامیان ادیان سماوی و غیرسماوی با ذبح جانور و صدقه دادن به بارگاه الهی تقرب می‌جویند.

  خاستگاه عید قربان رویدادی هست که برای حضرت ابراهیم به وقوع ضمیمه. در قرآن در سوره صافات از آیه 102 تا 107 خداوند حکایت ذبح حضرت ابراهیم را چنین نقل می‌‌کند:

  هنگامی که با او به مقام کوشش و کوشش رسید, گفت: «پسرم! من در خواب دیدم که تو را ذبح میکنم, نظر تو چیست؟» گفت «پدرم! هر چه حکم داری اجرا کن, به خواست خدا مرا از صابران خواهی یافت! هنگامی که هر دو تسلیم شدند و ابراهیم جبین وی را بر خاک نهاد… وی را ندا دادیم

  که: «ای ابراهیم! آن رؤیا را تحقق بخشیدی «و به مأموریت خود عمل کردی»!» ما اینگونه, نیکوکاران را جزا می دهیم! این مسلّماً همان آزمون پدیدار هست! ما ذبح عظیمی را فدای او کردیم.

  دهم ذیحجه, عید بزرگی برای تمام مسلمانان دنیا محسوب می شود, در چهارمحال و بختیاری نیز عید قربان یکی از جشن ها بزرگ مردم به تعداد می‎رود که بهانه‌ای برای دور هم جمع شدن, دلجویی و بازدید از یکدیگر شده هست.

  مردم شهر بن صبح روز عید قربان با طلوع خورشید, مشتاق برای انجام فریضه مقدس قربانی از خواب برخاسته, قربانی خود را می‎آرایند و این آراستن با کشیدن سرمه به چشم گوسفند هست.

  آن‌ها تکه‌ای نبات بر دهان گوسفند گذاشته, وی را سیراب کرده و بعد تکه‌ پارچه‌ای سبز رنگ بر پشت گوسفند می‎بندند و دعای قربانی را بالای سر گوسفند زمزمه و قربانی را سر می‎برند.
  مردم گوسفند را به قطعات مساوی تقسیم کرده و آن را داخل سینی بزرگی میگذارند و میان افراد محتاج برده و آن را تقسیم میکنند.

  نماز عید قربان یکی دیگر از آدابی هست که سیل مشتاقان را به سمت مساجد شهر ‌کشانده و در صفوفی به هم پیوسته به نماز و مرسی حق مشغول می‎دارد.

  مردمان شهر گذشته از رفتن به نماز, غسل میکنند, لباس تمیز می پوشند و مو های خود را شانه کرده و بعد از اقامه نماز به دید و بازدید رفته و با خویشان خود ملاقات تازه می کنند و اگر احیاناً تنفر‌ای به دل دارند به برکت این روز بزرگ آن را از دل می‌زدایند و دل‌های خود را هم چون آینه زلال میکنند.

  قربان عید دقت به نیازمندان و مستضعفان هست
  بزرگان فامیل که اغلب از حجاج بیت‌الله الحرام میباشند و چشم‌شان به منزل کعبه منور شده هست, صبح روز عید قربان میزبان فرزندان و اعضای خانواده و فامیل خود می‎شوند.این افراد دور هم جمع می‎شوند و این در حالی هست که تمامی آن‌ها لباس نو بر تن کرده و از سرور و شادی غرق در تبسم و عشق‌اند.

  تمامی مردان و زنان قوم قربانی خود را در حالی‌که بسیار خوشگل و با آویزهای رنگی آراسته‌ شده, گردهم جمع کرده یکی از بزرگان دعای قربانی را می خواند و با دادن آب به قربانی حاضر ذبح میشود.
  پس از ذبح قربانی آن را بین فقرا و نیازمندان تقسیم می کنند و عده‌ای عرف بر این دارند که استخوان‌ها و خون گوسفند را در جای تمیزی بریزند.

  اگر پول ندارید, قرض بگیرید و برای خدا قربانی کنید
  این عید پربرکت در شهرستان فارسان نیز امثال سایر شهرستان‌ها بسیار عزیز و بزرگ هست, از آن‌جاییکه در این روز فضیلت‌های زیادی آمده هست به سنت بزرگ الهی قربانی کردن میپردازند.

  این روز بزرگ چنان پراهمیت هست که پیامبر اکرم«ص» در این روز دو قربانی یکی برای خودش و یکی برای امتش به درگاه خداوند نذر کردند و حضرت علی«ع» نیز دو قربانی به پیشگاه خداوند هدیه کردند.ایشان در سفارش به بانوی مکرم اسلام فرمودند که اگر پول ندارید, قرض بگیرید و برای خدا قربانی کنید.قربانی کردن در راه رضای خدا بسیار مهم و مورد پافشاری هست و باید دقت ویژه‌ای به آن داشت.

  مردم این شهرستان هر ساله ساله} از روز عید قربان پیشباز خوبی کرده و خود را برای نذری دادن در این روز حاضر میکنند.
  چند سالی هست که این سنت الهی با جمع‌آوری پول در مساجد این شهرستان به صورت مشارکتی برگزار می‎شود که در نهایت گوشت قربانی میان فقرا تقسیم می‎شود.

]]>
بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران 2018-04-04T17:51:23+01:00 2018-04-04T17:51:23+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/21 علی رضا پاک نیت بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران برترین امکانات خودرو را میتوانید در مدلهای زیر دیدن نمایید که در ایران قابل خرید میباشند. شمار زیادی از مردم خودروها با بر زمینه امکاناتشان می سنجند. پارامترهای بسیار متنوعی برای انتخاب یک اتومبیل, آن هم هنگامی که بودجه ای نسبتا مفید کنار گذاشته باشید, وجود دارد. از فضای داخلی, طراحی ظاهری, قدرت پیشرانه گرفته تا آپشن و امکاناتی که به پر و پیمان شدن ساختار یک ماشین کمک می

بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

 • بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

  برترین امکانات خودرو را میتوانید در مدلهای زیر دیدن نمایید که در ایران قابل خرید میباشند. شمار زیادی از مردم خودروها با بر زمینه امکاناتشان می سنجند. پارامترهای بسیار متنوعی برای انتخاب یک اتومبیل, آن هم هنگامی که بودجه ای نسبتا مفید کنار گذاشته باشید, وجود دارد. از فضای داخلی, طراحی ظاهری, قدرت پیشرانه گرفته تا آپشن و امکاناتی که به پر و پیمان شدن ساختار یک ماشین کمک میکنند,

  همگی می‌توانند دلایل گوناگونی برای خرید یک اتومبیل باشند, اما این روزها که با ترقی تکنولوژی, بازار آپشن های متنوع ماشین داغ هست, این موضوع نیز به یکی از مهمترین پارامترهای حائز اهمیت در جریان خرید یک اتومبیل تبدیل شده هست. پس اگر شما هم جزء افرادی هستید که وجود امکانات عمده در یک اتومبیل را می پسندید, نیم نگاهی به مقاله پیش رو داشته باشید. ما در برخی از بازه های قیمتی صفر تا 200 میلیون تومان, انتخاب هایی را برای شما انتخاب کرده ایم!

  صفر تا 40 میلیون تومان – سمند سورن ELX توربو

  قیمت: 39,500,000 تومان

  در میان محصولات ملی, مونتاژ ایران و چینی موجود در این بازه, سمند سورن ELX توربو یکی از برترین انتخاب هایی هست که پیش روی شما قرار میگیرد. پیشرانه این محصول همان EF7 سابق اما با سیستم پرخوران توربو هست که 150 اسب بخار را به شما ارائه میکنند, هر چند که اخیرا مشکلاتی در بخش آلیاژ هوزینگ توربوشارژر آن گزارش شده هست.

  بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

  در بخش امکانات نیز این اتومبیل از دکوراسیون داخلی اخیر «اصطلاحا داشبورد سوناتایی! که گرچه کمی بی ربط هست» با آپشن هایی نظیر دستور هیدرولیک با تنظیم تلسکوپی و دکمه های بازرسی سیستم صوتی از روی غربیلک, سیستم صوتی اخیر 2Din با توانایی اتصال بلوتوث, خروجی ساب ووفر و بلندگوهای 6 گانه جلو و عقب,

  شیشه های سولار «ضد UV» با بالابرهای برقی هوشمند مجهز به آنتی ترپ و پاور ویندوز, ایموبیلایزر و دزدگیر هوشمند فابریک, سیستم هوشمند عیب یابی مالتی پلکس, رینگ های 15 اینچی آلومینیومی, تنظیم برقی پشتی صندلی ها, آینه های جانبی با جمع کن و تنظیم برقی, ترمزهای دیسکی به همراه ABS و EBD, سیستم تهویه خودکار به همراه دریچه برای سرنشینان عقب, مه شکن های جلو و عقب و

  به بازار عرضه میشود که به نسبت دیگر محصولات ساخت داخل بسیار مفید هست. هم‌چنین شما قادر به سفارش سانروف فابریک از شرکت آپکو برای این ماشین خواهیدبود.

  50 تا 70 میلیون تومان – ام وی ام X22 اسپرت خودکار

  قیمت: 66,900,000 تومان

  کراس اوور کوچک مدیران ماشین با وجود این که مدت زمان زیادی از حضورش در بازار کشور نمی گذرد, فروش خوبی در بازار داخلی رقم زد. این محصول کوچک و دوست داشتنی در شرایط این روزهای بازار در مقابل خودروهای چینی دیگری مانند لیفان X60 قرار می‌گیرد که در قیاس با این انتخاب,

  امکانات بهتر و کابین شکیل تری دارد. فضای داخلی این اتومبیل براساس زبان طراحی اخیر شرکت چری طراحی شده و ارگونومی خوبی دارد. کیلومترشمار ماشین با حالتی اسپرت و چیدمانی متفاوت نسبت به دیگر خودروهای این رده, امکاناتی مانند رایانه سفری را به شما ارائه می‌کند.

  بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

  همین طور در همانند فول آپشن دنده خودکار این محصول از آپشن های دیگری مانند سیستم صوتی همراه با 4 بلندگوی استریو, مانیتور 8 اینچی لمسی, قابلیت اشتراک گذاری چندرسانه ای عکس تلفن همراه روی نمایشگر اتومبیل, دوربین دنده عقب, غربیلک دستور با روکش چرم و دکمه های کروز بازرسی و سیستم صوتی,

  دوربین دنده عقب و سنسور پارک, صندلی های چرمی, سیستم تهویه با کنترلگرهای الکتریکی, سانروف برقی, شیشه بالابرهای برقی هر چهار درب, قابلیت جمع شدن صندلی عقب برای افزایش فضای بار, تنظیم دستی صندلی های جلو, قفل مرکزی همراه با ایموبیلایزر و ریموت, قابلیت انتخاب از بین دو رنگ نارنجی و مشکی برای تریم داخلی,

  حالت Eco رانندگی «که روی برنامه ریزی گیربکس تاثیر می‌گذارد», تنظیم برقی آینه های جانبی و… بهره گیری شده هست. رینگ های آلومینیومی 16 اینچی اسپرت, تریم دورنگ بدنه و چراغ دید روز «DRL» از جمله امکانات ظاهری این ماشین میباشند.

  70 تا 90 میلیون تومان- هایما S7 توربو خودکار

  قیمت: 90,982,000 تومان

  این محصول که پیش تر در 32 تیپ دستی و خودکار با موتور تنفس طبیعی وارد بازار شده بود و فروش عمده بدی نداشت, این روزها با نسخه توربو به کشورمون راه یافته و رقبایی هم چون JAC S5 را در مقابل خود دارد. S7 توربو در بخش ایمنی از 4 کیسه هوا برای سرنشینان جلو و جانبی, ترمز ABS به همراه EBD و سیستم بازرسی استقامت ESP, سیستم کمک حرکت در سربالایی HSA و بازرسی کشش TCS بهره میبرد.

  بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

  هم چنین اگر سری به داخل اتومبیل بزنیم, شاهد امکانات بسیار خوبی مانند سیستم صوتی همراه با نمایشگر 7اینچی, امکان اکران از روی AUX, USB و کارت SD و هم‌چنین قابلیت اتصال به بلوتوث و رهیاب ماهواره ای, آینه های جانبی با تنظیم و تاشوی برقی و گرمکن, دستور با کمک برقی و روکش چرم,

  روکش چرم صندلی ها با دو تریم قابل انتخاب, قابلیت تنظیم برقی راننده در 8 جهت, گرمکن صندلی های جلو, تنظیم دستی صندلی شاگرد, رینگ آلومینیومی 17 اینچی, پایه های ایزوفیکس, اخطار باز بودن کمربند, سنسور باران, سوییچ هوشمند با ورود و استارت بدون سوییچ, دکمه های بازرسی سیستم صوتی و کروز بازرسی روی دستور,

  چراغ دید روز, شیشه های دودی فابریک, سانروف برقی, رینگ های آلومینیومی 17 اینچی و… خواهیم بود که برای یک خودروی چینی با این قیمت, موارد ایده آلی محسوب می‌شوند.

  40 تا 50 میلیون تومان- دانگ فنگ H30 Cross

  قیمت: 45,400,000 تومان

  از این بازه به بعد, رقابت در میان محصولات چینی مونتاژ شده در درون کشور سنگین تر می‌شود که گرچه برای این فهرست انتخاب های دیگری مانند MVM315 اخیر نیز پیش روی ما قرار می‌گرفت. اما به علت فضای داخلی و خدمات گسترده تر و از همه ی مهم تر کاربردی تر بودن H30 کراس این انتخاب را انتخاب کردیم. این محصول از پیشرانه TUS پژوه با 105 اسب بخار قدرت و جعبه دنده 4 سرعته خودکار «با ساختاری شبیه به AL4 به کار رفته در 206 تیپ 6» بهره میبرد.

  بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

  هم‌چنین در بخش امکانات اتومبیل شاهد صندلی های عقب, دستور هیدرولیک به همراه کلیدهای کنترلی سیستم صوتی و بلوتوث هندزفری, سیستم صوتی با 4 اسپیکر, 2 تیونر نمایشگر 6.5 اینچی مجهز به رهیاب ماهواره ای, کیسه های هوای ایمنی راننده, سرنشین جلو و جانبی,

  سیستم تهویه مطبوع خودکار, چراغ های LED عقب با گرافیک شکیل, آینه های جانبی راهنمادار همراه با گرمکن, بالابرهای برقی هر چهار شیشه, ریموت سوییچ با سیستم ایموبیلایزر, دوربین دید عقب, سنسور پارک, مه شکن های عقب و جلو, پایه های ایزوفیکس برای صندلی طفل, رینگ اسپرت آلومینیومی 16 اینچی,

  جای عینک, اسپویلر عقب, رایانه سفری, چراغ مطالعه جلو و عقب, سانروف برقی, سیستم ترمز چهار چرخ دیسک با ABS و EBD, روکش چرمی غربیلک دستور, قطعات کرومی بدنه و… خواهید بود. این ماشین در ابتدای ورود بازار بسیار داغی داشت اما در حال آماده اوضاع متوسطی دارد.

  90 تا 100 میلیون تومان – BYD S6

  قیمت: 98,700,000 تومان

  این محصول که شباهت بسیار زیادی به لکسس RX نسل اول دارد, این روزها با قیمتی کمتر از 100 میلیون تومان توسط شرکت کارمانیا و با شرایط نقد و اقساط به فروش می‌رسد که گرچه با دقت به امکانات بسیار خوبش, در فهرست ما نیز قرار میگیرد. S6 در بخش فنی از پیشرانه 4 سیلندر 2.4 لیتری 160 اسب بخاری همراه با جعبه دنده 6 سرعته دو کلاچه تیپ ترونیک بهره می‌برد که این مورد به خودی خود شروع خوبی برای توضیحات ماست.

  بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

  همین طور وجود سیستم ترمز طراحی شده توسط شرکت بوش کشور آلمان به همراه ABS و EBD گمان شما را از بابت از حرکت بازداشتن اتومبیل آسان می‌کند. این محصول از 6 کیسه ایمنی هوا در 10 نقطه «جلو, جانبی و پرده ای», قفل مرکزی و سیستم ضدسرقت PIC, 4 سنسور پارک در عقب و 2 شماره در جلو, کمربندهای ایمنی سه نقطه ای همراه با اخطار بسته نبودن کمربند, دوربین دید جانبی آینه سمت راست «برای پوشش نقاط کور»,

  سوییچ هوشمند با توانایی ورود و استارت بدون کلید, سیستم تهویه مطبوع خودکار همراه با توانایی تنظیم دوگانه, کروز بازرسی با دکمه های فعال سازی از روی دستور, صندلی برقی راننده با توانایی تنظیم در 8 جهت, روشن شدن خودکار چراغ های جلو, سانروف برقی دوحالته, رایانه سفری همراه با توانایی نمایش زمان بندی سرویس های دوره ای,

  سیستم صوتی همراه با 9 بلندگو و قابلیت اتصال به بلوتوث, مانیتور 7 اینچی لمسی با نقشه ایران, اکران ِDVD, دارای حالت رانندگی اقتصادی, خروجی برق 12 ولت در صندوق بار, ایزوفیکس و… نیز بهره میبرد.

  100 تا 160 میلیون تومان- MG GS توربو

  قیمت: 159,100,000 تومان

  شرکت خودروسازی MG با اصالتی انگلیسی این روزها تحت مالکیت چینی ها قرار دارد و شرکت SAIC چین قصد دارد که با ارائه محصولات متنوع که از امکانات فنی و رفاهی خوبی بهره می‌برند, فروش خوبی برای تولیدات تحت این برند ثبت کند. GS اولین کراس اوور MG در دوران مالکیت چینی هاست

  که از حدود یکی دو سال پیش توسط شرکت مدیا موتور به بازار ایران عرضه میشود. این ماشین در حال آماده کمتر از 160 میلیون تومان قیمت گذاری می‌شود و شرایط فروش اقساطی 12 و 15 ماهه نیز برای آن تعریف شده هست. اما جدای از بحث پیشرانه پرتوان 2 لیتری توربو 217 اسب بخاری این اتومبیل که به لطف گیربکس 6 سرعته دوکلاچه عجله و کشش بسیار خوبی را برای این محصول فراهم می سازد,

  در بخش ایمنی MG GS از مواردی مانند بازرسی استقامت ESP, بازرسی ترمزها بر سر پیچ «CBC», ABS, EBA و ترمز دستی الکتریکی «EPB» بهره می‌برد.

  بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

  هم‌چنین سیستم اندازه گیری فشار باد تایر «TPMS», اتوهُلد, سیستم بازرسی سرعت در سراشیبی «HDC», 6 ایربگ در 10 نقطه, کمربندهای ایمنی پیش کشنده جلو با توانایی تنظیم بلندی, استارت دکمه ای به همراه سوییچ هوشمند و ورود بدون کلید, سانروف و شیشه های جانبی برقی با توانایی بسته شدن تمامی شیشه ها بعد از قفل کردن خورد, آینه های جانبی برقی جمع شونده, آینه میانی الکتروکرومیک,

  چراغ های زنون به همراه سنسور نور و شیشه شور چراغ جلو, مه شکن های عقب و جلو, چراغ خوشامدگویی و بدرقه, چراغ روشنایی روز «DRL», برف پاک کن های Boneless, تنظیم برقی صندلی راننده در 6 جهت همراه با گودی کمر دستی, محفظه مخصوص عینک آفتابی, سیستم صوتی Arkamus با 6 بلندگو و صدای سه بعدی

  و قابلیت اتصال به بلوتوث و اکران از روی AUX, USB و آیپاد, نمایشگر 6.1 اینچی با توانایی بازرسی برخی از امکانات رفاهی داخل ماشین, کروز بازرسی , سنسور پارک و دوربین دنده عقب و… از جمله دیگر امکانات این کراس اوور دوست داشتنی میباشند.

  160 تا 200 میلیون تومان- پژو 508 GT Line

  قیمت: 179,000,000

  چندی پیش شمار محدودی پژو 508 جی تی لاین مدل 2016 با قیمت 179 میلیون تومان توسط ایران اتومبیل «بعنوان نماینده فروش ایکاپ» روانه بازار شد که گرچه با دقت به محدود بودن شمار آن ها, در بازار سیاه تا حدود 190 میلیون تومان نیز افزایش قیمت پیدا کرد. این اتومبیل تنها در رنگ های سفید,

  خاکستری و مشکی در بازار حضور دارد و در بخش فنی از قوای 4 سیلندر 1.6 لیتری توربو همراه با سیستم پاشش مستقیم سوخت به داخل سیلندر که در نهایت 162 اسب بخار را برای این محصول به ارمغان می آورد, برخوردار هست. در بخش ترمز, 508 از سیستم ضدقفل ABS به همراه سامانه پخش نیروی ترمزی بین چرخ ها «EBD» بهره می‌برد

  و هم‌چنین بازرسی الکترونیکی استقامت ESP, بازرسی لغزش ASR, بازرسی استقامت دینامیکی CBC, سیستم کمکی سربالایی HAS, ترمز دستی برقی و… بهره می‌برد.

  بهترین خودروها با بهترین امکانات برای خرید در ایران

  هم‌چنین 6 کیسه هوای ایمنی برای سرنشینان جلو, جانبی و پرده ای در این ماشین در نظر گرفته شده هست. چراغ ها از نوع Full LED بوده و از سیستم روشنایی روز «DRL» با LED بهره می‌برند. هم‌چنین سنسور نور «اتولایت», نور بالای هوشمند و در نهایت سیستم چرخش نور بر سر پیچ ها از جمله دیگر امکاناتی هست

  که در این اتومبیل به چشم می‌خورد. شیشه های جلو و عقب دارای آسانسور برقی بوده و سانروف برقی دوحالته برای آن در نظر گرفته شده و سایه بان برقی شیشه عقب و دستی شیشه های جانبی درهای عقب برای آن تعبیه شده هست. آینه های جانبی برقی, نمایشگر 7 اینچی لمسی با رزولوشن بالا, سیستم صوتی با 8 بلندگو, دزدگیر هوشمند,

  سوییچ هوشمند, رینگ های آلومینیومی 18 اینچی, صندلی های جلو با تنظیم برقی و حافظه, ماساژور صندلی راننده, گرمکن صندلی های جلو, دوخت قرمز صندلی ها, سیستم الکتروهیدرولیک حکم همراه با پدال های تعویض دنده, هدآپ دیسپلی, سنسور باد تایرها, سنسور باران, دوربین دنده عقب, سنسور پارک جلو و عقب, کروز بازرسی , سیستم اخطار نقطه کور و….! از جمله دیگر امکانات این ماشین میباشند.

]]>
میان وعده هایی برای از بین بردن اشتهای کاذب 2018-04-02T19:28:43+01:00 2018-04-02T19:28:43+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/20 علی رضا پاک نیت میان وعده هایی برای از بین بردن اشتهای کاذب میان وعده هایی برای از بین بردن اشتهای کاذب برخی میان وعده ها میباشند که میتوانند جلوی اشتهای کاذب را بگیرند, این روش برترین راه برای رویارویی با پرخوری و چاقی هست. این یک حقیقت پدیدار هست; وقتی پای سلامتی به میان می آید, چیزیی که می خورید, اکثر از هر چیز دیگری, اهمیت پیدا میکند. انتخاب غذای درست می تواند مریضی‌ها را از شما دور کند, پوست و مو های‌تان را خوشگل و تندرست نگه دارد و حتی به شما کمک کند اکثر عمر کنید. شواهد بسیار فراو

میان وعده هایی برای از بین بردن اشتهای کاذب

 • میان وعده هایی برای از بین بردن اشتهای کاذب

  برخی میان وعده ها میباشند که میتوانند جلوی اشتهای کاذب را بگیرند, این روش برترین راه برای رویارویی با پرخوری و چاقی هست. این یک حقیقت پدیدار هست; وقتی پای سلامتی به میان می آید, چیزیی که می خورید, اکثر از هر چیز دیگری, اهمیت پیدا میکند. انتخاب غذای درست می تواند مریضی‌ها را از شما دور کند,

  پوست و مو های‌تان را خوشگل و تندرست نگه دارد و حتی به شما کمک کند اکثر عمر کنید. شواهد بسیار فراوانی نشان داده که رژیم خوراکی هرروز‌ی شما, می تواند اشتهای کاذب را از بین ببرد.همۀ‌ی ما چیزهایی را هوس می کنیم بخوریم که معمولاً هم ارزش خوراکی ندارند. اما حرکتی به سادگی گزینه یک میان وعد‌ه‌ی مناسب می تواند به شما کمک کند, همه ی وقت گزینه‌های بهتری در تغذیه داشته باشید.

  قدرت پروتئین در رژیم خوراکی

  این که رژیم‌های خوراکی پر پروتئین, متدهایی کارساز در کاهش وزن میباشند, علت دارد؛ وقتی شما سیر و خوشنود هستید, بهتر فکر می کنید و بنابراین تصمیماتی که میگیرید خیلی کمتر از روی وسوسه یا یک میل ناگهانی هست. پروتئین موجود در غذا, توسط تمام بخش‌های بدن تان مصرف میشود تا رشد کنید

  و عملکرد خوبی داشته باشید. پروتئین, در طیف بسیار متنوعی از غذاها یافت می شود, هم منابع حیوانی و هم منابع گیاهی, بنابراین میتوانید در هر نوع رژیمی که هستید, به مقدار کافی پروتئین مصرف کنید.

  پروتئین, چطور اشتها را کم می کند؟

  ساده هست؛ وقتی شما برای مدت طولانی‌تری احساس سیری می کنید, احتمال این که گرسنه شوید و تصمیم‌های بد خوراکی بگیرید خیلی کمتر خواهد شد. وقتی گرسنه باشید, یک برش بزرگ پیتزا یا کیک شکلاتی, بسیار وسوسه برانگیز به چشم خواهد آمد.

  پروتئین از دو راه دیگر هم اشتهای‌تان را کم می کند; قند خون را تثبیت کرده و خلق و خوی‌تان را بهتر میکند. اسید آمینه‌‌ی موجود در پروتئین, برای تعدیل هورمون‌ها ضروری هست, یعنی هورمون‌هایی که خلق‌تان را تثبیت کرده و بعنوان یک داروی طبیعی ضد پریشانی عمل میکنند. وقتی شما آرام و خونسرد هستید, خیلی آسان‌تر می توانید انتخاب‌های تندرست خوراکی داشته باشید.

  میان وعده‌ی حیرت انگیز

  مغزها, سرشار از پورتئین میباشند و مدتهاست که متخصصین تغذیه, آن ها را بعنوان میان وعده‌ای بسیار بی نظیر پیشنهاد می کنند. اما طبق مطالعه‌ای اخیر روی مغز, گردو برای غلبه بر گرسنگی و اشتها, کامل و اعجاب انگیز هست.این مطالعه که در نوع خود, نخستین هست نشان داد کسانی که اسموتی‌های ترکیب شده با گردو خورده بودند نسبت

  به گروهی که اسموتی‌های‌شان گردو نداشت, در طول روز کمتر احساس گرسنگی کرده بودند. این افراد با بهره گیری از MRI مورد آزمایش قرار گرفتند و معلوم شد گروهی که اسموتی با گردو مصرف کرده بودند, نسبت به گروهی که گردویی مصرف نکرده بودند, واکنش بسیار کمتری نسبت به عکس های پیتزا و دسر نشان دادند. محققان دریافتند وقتی این افراد گردو خورده بودند, آن بخش از مغز که به بازرسی اشتها مربوط هست, فعال شده بود.

  دلایل دیگری که باید گردو بخورید

  گردو, منبعی بسیار مغذی هست که به خصوص از نظر ویتامین E, امگا ۳ و فیبرهای خوراکی زیادی که دارد, برای‌تان بی نظیر خوب هست. خوردن گردو برای سلامت قلب و سیستم تنفسی سودمند هست و حتی خواص ضد سرطانی دارد. توانایی گردو برای فریب دادن مغز جهت گزینه غذا های تندرست‌تر, امتیازی هست که نمی توان به راحتی از آن گذشت.

  گردو می تواند میان وعده‌ی هوشمندانه‌ای باشد اما برای این که از فواید آن بیشترین بهره را ببرید میتوانید آن را به سالاد, ماست و اسموتی‌های‌تان اضافه کنید, حتی میتوانید خودتان کره‌ی گردو درست کنید.

  میان وعده‌ها را حداقل نگیرید

  چیزی که برای غلبه بر اشتها, هرگز نباید فراموش کنید این هست که به خوردن میان وعده اهمیت بدهید. احتمالاً فکر کنید خوردن بین وعده‌های اصلی خوراکی, برای کاهش وزن و حفظ وزن ایده‌آل, مناسب نیست, اما واقعیت این هست که خوردن میان وعده‌های تندرست حتی میتواند برترین راه غلبه

  بر اشتها و گرسنگی باشد. وقتی در شرایط “گرسنه بودن” قرار نگیرید, احتمال این که غذا های تندرست و مغذی را انتخاب کنید خیلی اکثر میشود و سراغ نخستین چیزی که برای خوردن در دسترس دارید نخواهید رفت.

]]>
زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی 2018-04-01T16:06:36+01:00 2018-04-01T16:06:36+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/19 علی رضا پاک نیت زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی نیکول کیدمن یکی از برترین ستاره های معروف هالیوودی است که اهل استرالیا می باشد ودر کشورش بسیار مورد احترام می‌باشد.زیبا، بی نقص و بامزه و البته بسیار با استعداد! هنگام صحبت کردن در مورد نیکول کیدمن هیچگاه واژه یا عبارت منفی به زبان نخواهد آمد. این بازیگر زیبا سال هاست که به هنرنمایی در مقابل دوربین مشغول بوده و هر سال نیز به سطح جدیدی از موفقیت دست پیدا می‌کند، نقش های جدی و مساله برانگ

زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

 • زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  نیکول کیدمن یکی از برترین ستاره های معروف هالیوودی است که اهل استرالیا می باشد ودر کشورش بسیار مورد احترام می‌باشد.زیبا، بی نقص و بامزه و البته بسیار با استعداد! هنگام صحبت کردن در مورد نیکول کیدمن هیچگاه واژه یا عبارت منفی به زبان نخواهد آمد. این بازیگر زیبا سال هاست

  که به هنرنمایی در مقابل دوربین مشغول بوده و هر سال نیز به سطح جدیدی از موفقیت دست پیدا می‌کند، نقش های جدی و مساله برانگیزی انتخاب کرده که به ما یادآوری میکنند هنوز باید وی را دوست داشته باشیم.

  علاوه بر حرفه ی بازیگری، نیکول کیدمن بیش از یک دهه است که با کیث اربن ازدواج کرده و بنظر می‌رسد که هر سال عشق این زوج دوست داشتنی به یک دیگر بیشتر میشود. او نقش یک مادر فوق العاده را برای چهار فرزندش بازی می‌کند و زمانی که وی را روی فرش قرمز می‌بینیم او همان‌ گونه خوشحال و مسحور کننده است.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  در طول سال های فعالیت هنری اش او با مشکلاتی مواجه شده و به موفقیت های زیادی نیز دست پیدا کرده است. او بمشکلات و موانع پیش روی خود مثل یک بانوی باکلاس برخورد کرده و نمی‌توان نقطه تاریکی در رفتار و زندگی این بازیگر نامدار استرالیایی پیدا کرد. در ادامه شما رابا خلاصه ای از زندگی جالب این بازیگر معروف آشنا خواهیم کرد.

  1- رابطه نیکول کیدمن با والدینش

  نیکول کیدمن درسال 1967 در هونولولو هاوایی به دنیا آمده ودر سیدنی استرالیا بزرگ شد. از آنجایی که پدرش یک زیست شیمیدان شناخته شده بود او نیز درسال های نوجوانی و جوانی تمرکز خودرا روی تحصیلات آکادمیک قرار داد. پدرش چیزهای زیادی به نیکول و خواهر کوچکترش آموخته و قوانینی سودمند

  را برای آنها تعیین کرد. برای مثال از همان ابتدای زمان نوجوانی او باید هرروز صبح حرکت شنا انجام می داد و هنوز نیز اینکار را ادامه می‌دهد. نیکول کیدمن در گفت و گو ای چنین گفته است:” وقتی که 6 سال داشتم، در مدرسه بودم و همه ی باید می‌گفتیم که پدرانمان چه چیزی به ما یاد داده اند… من گفتم او به من یاد داده که هرروز ورزش کنم و هیچگاه به جمهوری خواستار رأی ندهم.

  معلممان از خنده نزدیک بود از روی صندلی خود بیفتد”. اما رابطه نیکول با مادرش ازآن رابطه های بسیار صمیمی و مهربانانه نبود. به گزارش روزنامه گاردین، مادر نیکول یکبار به او گفت:” من ازآن مادران نیستم که تو را بغل کنم. من اینکاره نیستم پس از من این انتظار را نداشته باش”. اما حتی بدون این قانون سخت نیز زمانی که وضعیت برای مادرش سخت شد، نیکول به خوبی از مادر خود مراقبت کرد.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  2- کمک به مادر در زمان ابتلای او به سرطان

  وقتی که نیکول 17 سال داشت مشخص شد که مادرش به سرطان سینه مبتلاست. این موضوع تاثیر زیادی بر روی او داشته و نیکول را بر این داشت که هر طور می‌تواند به مادرش کمک کند. وی بعد ها در گفت و گو با ونیتی فر دراین باره چنین گفت:” زمانی که من 17 ساله بودم مادرم به سرطان سینه مبتلا شد

  و این موضوع به شدت مرا تحت تاثیر قرار داد. شما با چشم خود میبینید که کسی شیمی درمانی انجام می‌دهد و این رویه یکسال کسل کننده ادامه می‌یابد. این ناراحت کننده ترین اتفاقی است که در تمام زندگی من رخ داده است اما باعث شد که آگاه تر شوم. من باید در سن نوجوانی با مرگ مواجه می‌شدم,، باید می فهمیدم که انسانها فانی هستند- به جهان می‌آیید و می میرید.

  من مطمئنم که یک روز باران روی سرم خواهد بارید و یک روز نیز آسمان برایم آفتابی است و زندگی همین است”. مادر کیدمن پیروز شد سرطان را شکست دهد اما اتفاقی که برای مادرش افتاد تاثیر خودرا بر روی او گذاشته بود. او بعد ها عضو برنامه پژوهش و درمان سرطان زنان در دانشگاه یو سی ال ای شد. وی دراین باره گفت:” من بر این باورم به همان اندازه ای که میگیرید باید پس بدهید. بسیار مهم است که بیش از حد روی خود تمرکز نداشته باشید”.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  3- علاقه به بازیگری از زمان کودکی

  نیکول کیدمن می‌گوید که از همان زمان کودکی می دانسته که زندگی اش صرف هنر خواهد شد. وی دراین باره چنین گفته است:” زمانی که تنها سه سال داشتم رقص باله را آغاز کردم و با ذوق و اشتیاق خودم اینکار را کردم. تئاتر خیابانی و پانتومیم اجرا میکردم و وقتی که حدود نه سال داشتم

  آخر هفته رابه آموزشگاه تئاتر می رفتم. وقتی که 17 ساله بودم مدرسه را رها کردم و می‌دانستم که چکار باید بکنم”. اما گرچه کیدمن مسیر خودرا می‌دانست برای رسیدن به هدف تلاش زیادی کرد.وی در گفتگو ای دراین مورد چنین گفته است:” ازآن چیزی که بودم لذت نمی بردم.

  واقعاً بلند قد بودم و دختری نبودم که نظر پسران رابه خودم جلب کنم. لقبم «لنگ دراز» بودو با همین اسم مرا صدا می زدند. برای نمایش های مدرسه ای تست می دادم و همواره رد میشدم زیرا بیش از حد بلند قد بودم”. سخت است تصور کنیم که نیکول کیدمن با این همه ی زیبایی و استعداد برای حضور دریک نمایش پاسخ منفی بشنود. اما خیلی زود این نه ها به بله مبدل شد. وی به شدت به تلاش های خود ادامه داد و موفقیت را در تئاتر فیلیپ استریت در سیدنی بدست آورد.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی4- بازیگری و ازدواج

  کیدمن در همان اوایل دهه سوم زندگی خود به موفقیت در دنیای سینما دست یافت و مدتی بعد برای بازی در فیلم «روزهای تندر» «Days of Thunder» با تام کروز همبازی شد. وی علاوه بر حضور دراین فیلم توانست دل بازیگر معروف و نقش اول فیلم یعنی تام کروز را بدست آورد. این دو زمانی که کیدمن تنها 23 سال داشت

  باهم ازدواج کردند. او روز به روز بیشتر دیده می شد و ازدواج او با تام کروز نیز سهم زیادی در موفقیت او داشت. ازآن مهم تر این‌که او و کروز به یک زوج شناخته شده و باوقار مبدل شده بودند. وی بعد ها در گفت و گو ای با ونیتی فر دراین باره چنین گفت:” چیزی در مورد اینگونه زندگی کردن وجوددارد که اگر واقعا روی هم دیگر تمرکز کنید ودر آن حباب قرار داشته باشید این موضوع باعث می‌شود که سوئ تفاهم به وجود نیاید زیرا تنها شما دو نفر هستید.

  و تنها یک نفر دیگر وجوددارد که می‌تواند وارد این رابطه شود. بنابر این این موضوع شما را خیلی به هم نزدیک خواهد کرد و این شرایط عمیقاً عاشقانه است”. کیدمن و کروز می‌خواستند هر کاری که برای موفقیت این ازدواج لازم است انجام دهند. آنها برنامه ریزی دیوانه واری داشتند اما میدانستند که چه باید بکنند. کیدمن دراین باره می‌گوید:” بنظر من دراین صنعت ممکن است شل شوید، ممکن است تنبل شوید و این موضوع برای رابطه شما بسیار ویرانگر است.

  حتی اگر به این معنا باشد که سوار هواپیما شوید و برای دیدن هم دیگر حتی تا 24 ساعت در حال پرواز باشید اینکار را خواهید کرد. این چیزی است که شما را نزدیک هم نگه می دارد. زندگی بسیار کوتاه است برای این‌که ماه ها از هم دور بمانید. وقتی که در حال صحبت کردن با تلفن هستید مدام می گویدد: ای کاش، ای کاش، ای کاش”.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  5- مادر شدن در سنین جوانی

  ازدواج در سن 23 سالگی تنها رخداد مهم زندگی کیدمن در جوانی نبود. تنها دو سال بعد ودر سن 25 سالگی، او و همسرش، تام کروز نخستین دخترشان ایزابلا رابه فرزند خواندگی پذیرفتند. گرچه وی در آن زمان بسیار جوان بود می‌دانست که باید اینکار را بکند و بعد ها دراین باره چنین گفت:”این موضوع کاملاً سرنوشت است. به فرزند خواندگی پذیرفتن ایزابلا یک رخداد یک‌باره بود. ما تصمیم گرفتیم وی را به فرزند خواندگی بپذیریم زیرا این شرایط به یک‌باره پیش آمد.

  من بر این باور بودم که به هر علتی این کودکان باید درخانواده ما باشند”. کیدمن می‌گوید که از قبل دوست داشت خود نیز بچه دار شود اما اگر این رخداد نیز رخ نمی داد این موضوع به او آسیب ای وارد نمی‌کرد. در آن زمان وی و کروز به این نتیجه رسیدند که باید برای رابطه بینشان بیشتر تلاش کنند.

  کیدمن دراین باره چنین می‌گوید:” شما باید سخت تلاش کنید تا بتوانی مهلت خلوتی بدست بیاوری بدون این‌که نیاز باشد به بچه ها برسی. مثل این است که بگویی:عزیزم من واقعا واقعا به یک وقت خلوت با تو نیاز دارم. من به یک قرار شام دو نفره خلوت نیاز دارم”.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  6- روزهای طلاق

  درسال 2001 کیدمن به شهرتی بسیار بیشتر از قبل دست یافت. او در فیلمهای موفقی مثل «دیگران» «The Others» و «مولن روژ» «Moulin Rouge!» بازی کرد اما این موفقیت در سینما باعث شده وبد که زندگی خصوصی او در منزل دچار تنش شود. در آن زمان او 34 ساله بودو راهی بجز جدایی از تام کروز باقی نمانده بود. زمان سختی بودو کیدمن از این مهلت استفاده کرده و بیش از پیش خودرا با بازی در فیلم مشغول کرد.

  وی در گفتگو ای درسال 2015 دراین باره چنین گفت:” اگر بخواهم کاملاً صادق باشم، در ان زمان من داشتم از زندگی ام فرار میکردم… نمی توانستم با حقیقت زندگی خودم کنار بیایم و بعنوان یک بازیگر شما این امکان فوق العاده را دارید که بروید ودر زندگی شخص دیگری خودرا گم کنید

  و برای مدتی شخص دیگری باشید و وقتی که به گذشته نگاه می‌کنم این موضوع را واقعا در مورد خودم میبینم”. اما بنظر می‌رسد که حتی باوجود این مهلت فرار نیز کیدمن از ازدواج خود منصرف نیست.وی در گفت و گو با یک مجله استرالیایی دراین مورد چنین گفته است:” من خیلی سریع ودر جوانی ازدواج کردم. اما از این موضوع منصرف نیستم زیرا باعث شد که فرزندانم بلا و کانر را داشته باشم و برای مدتی طولانی یک ازدواج فوق العاده داشتم”.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  7- احساس تنهایی در موفقیت

  موفقیت در دنیای هنر برای کیدمن اسان نبود. او بطور کامل خودرا در اختیار حرفه اش قرار داده و نتایج آنرا نیز حس کرد. وی در مورد جدایی خود از تام کروز و رویدادها پس ازآن چنین گفته است:” جدای از ان در کار به شدت مورد تمجید قرار گرفتم که بسیار برایم جذاب بود زیرا به نحوی بخود می‌گفتم: آه پس دیگر زندگی خودرا در بغل میگیرم و خودرا مختصر کرده ودر طی چند سال کارهای زیادی انجام میدهم… کار جای بسیار خوبی بود که در آن حضور داشتم”.

  کار هنری کیدمن چنان پیروز بود که درسال 2003 جایزه اسکار برترین بازیگر زن نقش اول را برای بازی در فیلم «دیگران» بدست آورد. اما در همان زمان بود که کیدمن متوجه چیزی شد. وی می‌گوید:” آن کار به جایزه اسکار ختم شده و این موضوع شد به موضوعی بزرگ پی ببرم. من در هتل برولی هیلز نشسته بودم و مجسمه طلایی اسکار را در دست داشتم. وضعیت کمی غیرطبیعی بودو من بیشتر از هر زمان دیگری تنها بودم”.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  8- دیدار با عشق آینده

  برای چند سال دیگر کیدمن بکار ادامه داد و هم زمان بیشتر و بیشتر احساس تنهایی میکرد. اما درسال 2005 ودر سن 38 سالگی وی با کسی آشنا شد که نقش بسیار مهمی در زندگی او داشت. وی بعد ها دراین باره به مجله ونیتی فر چنین گفت:” فکر میکنم که آدم های بسیار تنهایی بودیم.

  می‌توانم بگویم که دو شخص بسیار تنها باهم دیدار کرده و ان زمان بود که توانستند همه ی چیز رابه هم بگویند. ما ترکیبی از ترسو و دلیر بودیم”. این شخص کسی نبود جز کیث اربن و رابطه وی را کیدمن خیلی سریع به ازدواج ختم شد.

  انها درسال 2006 باهم ازدواج کردند و بعد ها کیدمن در گفت و گو ای درمورد ازدواج خود با اربن چنین گفت:” من دوست داشتم که ازدواج کنم و سپس هم دیگر را بشناسیم. میدانم که این موضوع کمی غیرعادی بنظر میرسد اما برای من این یک فرآیند بسیار طبیعی بود”.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  9- دوری از شهرت

  درسال های اخیر، حرفه کیدمن پیروز تر از گذشته بوده است اما این ستاره از دور بودن از هالیوود و خارج از حرفه اش لذت میبرد. او همراه با اربن در نشویل زندگی می‌کند و خانواده ی بسیار خوشبختی دارند. درسال 2013 که نیکول کیدمن 46 ساله بود در گفتگو ای با ونیتی فر چنین گفت:” تمام جنبه کاری بیش از حد در دسترس انظار عمومی است. این موضوع برای من مناسب نیست… اگر بخواهید یک خانواده داشته باشید باید باید خیلی چیزها را نادیده بگیرید.

  بی شک می‌توانید حرفه خودرا داشته باشید اما نمیتوانید در هالیوود زندگی کنید جاییکه همه ی چیز، همه ی چیز کاملاً حول آن می‌چرخد. این انتخاب من نبود. من ترجیح می دادم که دور حرفه شخص دیگری باشم و حتی مکان ناب خودم را پیدا کنم”. بهمین علت نشویل به برترین مکان برای او مبدل شد. وی در ادامه دراین باره گفته است:” من تا حدودی از شهرت کناره گیری کرده ام. من چیزی که دنبالش بودم را در شهرت نیافتم.

  پس با خود گفتم بسیار خوب این به درد من نمیخورد. و از خوش شانسی ام کسی را پیدا کردم که گفت: خب آیا دوست داری به تنسی نقل مکان کنی؟ و من گفتم: اوه من دوست دارم از اینجا بروم”.

  10- سبک ناب در تصمیم گیری

  بعنوان کسیکه نقش های به یاد ماندنی زیادی را در حرفه خود ایفا کرده است بی شک کیدمن استراتژی خاصی در هنگام پذیرفتن نقش هایش دارد، این طور فکر می‌کنید؟ تا حدود زیادی اینطور نیست. وی دراین باره گفته است:” من خودم را یک کارت بازی بدون نقشی ناب می نامم

  زیرا هیچ چیز در مورد آن نمیدانم. من خیلی ناگهانی و بی اختیار تصمیم می‌گیرم که گاه به منفعت و گاه به خسارت ختم می‌شود. اما من همیشه همین طور بوده ام. شوهرم هیچگاه نمی‌داند که من چه چیزی را انتخاب می‌کنم. و بعد از من می‌خواهد که علت را برای او تشریح کنم و من نمیتوانم!”. کیدمن از معدود بازیگران زنی است که تایید کرده بی نقص نیست و برخی اوقات انتخاب هایش درست از آب درنیامده اند اما همیشه پای انتخاب های خود باقیمانده است.

  وی دراین باره می‌گوید:” اشتباهاتی که مرتکب شده ام همیشه حاوی افرادی بوده که با میل هنری شدید همساز نبوده اند، وقتی که تلاش کرده ام کمی خودم را همانندسازی کنم یا تلاش کرده ام که دلیر نباشم. وقتی که به مکان هایی هدایت شده ام که با حقیقت درونی من سازگار نبوده این همان زمانی است که پیروز نبوده ام. تمام نظر من این است که می‌روم و اینکار را تجربه میکنم. فکر می‌کنم

  این برای کسانی که آرزو میکنند من کمی با استراتژی مشخص تری عمل کنم دلسرد کننده باشد. اما من از زمانی که 14 سال داشتم همین بوده ام. من نمی‌توانم خودرا تطبیق دهم… این ماهیت درونی من است”.

  زندگی به سبک نیکول کیدمن ستاره مشهور هالیوودی

  11- آینده نیکول کیدمن

  کیدمن برای بازی در فیلم «شیر» «Lion» نامزد دریافت جایزه اسکار شد و بازی فوق االعاده اش در سریال «دروغ های بزرگ کوچک» «Big Little Lies» نیز نشان داد که چیزی از هنر و خلاقیت کیدمن کم نشده است. او همان‌ گونه با انتخاب های هنرمندانه اش ما را غافلگیر کرده و هر بار موفقیتی جدید را بدست می آورد. او خود نیز نمیداند

  که در اینده چه اتفاقی برایش رخ خواهد داد و انتخاب هایش وی را به کجا خواهند کشاند و این یکی از جالب ترین نکات در زندگی و شخصیت نیکول کیدمن است. باید منتظر ماند و دید که مساله بعدی که او در دنیای بازیگری برای خود انتخاب می‌کند چیست.

]]>
بهترین روش های درمان سرماخوردگی با طب سنتی 2018-03-31T16:34:55+01:00 2018-03-31T16:34:55+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/18 علی رضا پاک نیت بهترین روش های درمان سرماخوردگی با طب سنتی بهترین روش های درمان سرماخوردگی با طب سنتی شما میتوانید سرماخوردگی رابه اسانی با طب سنتی درمان کنید و از نتایج سریع آن در درمان بیماری خود راضی باشید. سرماخوردگی در فصل سرما بسیار رایج می شود، اما طب سنتی توصیه های مهم و جالبی برای درمان سرماخوردگی دارد که به انها اشاره میکنیم. چه چیزهایی در طب سنتی برای سرماخوردگی خوب است؟روح‌الله شعرا، متخصص طب ایرانی، درباره اصول درمان سرماخوردگی اظهار کرد:در زمان سرماخوردگی غذا کم بخورید زیرا

بهترین روش های درمان سرماخوردگی با طب سنتی

 • بهترین روش های درمان سرماخوردگی با طب سنتی

  شما میتوانید سرماخوردگی رابه اسانی با طب سنتی درمان کنید و از نتایج سریع آن در درمان بیماری خود راضی باشید. سرماخوردگی در فصل سرما بسیار رایج می شود، اما طب سنتی توصیه های مهم و جالبی برای درمان سرماخوردگی دارد که به انها اشاره میکنیم.

  چه چیزهایی در طب سنتی برای سرماخوردگی خوب است؟
  روح‌الله شعرا، متخصص طب ایرانی، درباره اصول درمان سرماخوردگی اظهار کرد:در زمان سرماخوردگی غذا کم بخورید زیرا پرخوری باعث تجمع مواد در بدن و کند شدن هضم ماده بیماری می شود.هنگامیکه سرما خوردید, آب و سایر نوشیدنی‌ها کمتر خورده شود چرا که آب مانع کندی هضم ماده بیماری بعلت سردی و نیز افزایش آبریزش می شود.

  هنگام سرماخوردگی از خوابیدن بیش از حد بپرهیزید چرا که خواب باعث کاهش متابولیسم مغزی و کاهش قدرت هضم ماده بیماری توسط آن می شود البته استراحت ضروری است.هنگام سرماخوردگی تا دو ساعت بعد از غذا، نخوابید چون خواب بعد از غذا باعث افزایش تبخیر مواد هضم نشده از معده میشود، همچنین مواد غذایی خوشبو نخورید زیرا مغز، غذا های خوشبو را دوست دارد و بخود جذب میکنند و باعث افزایش آبریزش و خلط پشت حلق می شود.

  حواس تان باشد هنگام سرماخوردگی، سرتان را همیشه حتی در خواب بپوشانید, چون حرارتی که در سر باعث هضم ماده مرض می شود خارج شده و نیز مخصوصاً در فصل سرد بادهای ناسازگار، هضم ماده مرض را کُند می کنند.هنگام سرماخوردگی بخور دهید, حتی بخار آب به تنهایی به هضم ماده مرض کمک میکند اما اگر بینی و گلو، خارش یا سوزش دارد گل بنفشه و اگر ندارد گل بابونه را کمی با آب بجوشانید.

  درمان سرماخوردگی در طب سنتی

  هنگام سرماخوردگی، غذا های سنگین نخورید چون حرارت غریزی متوجه هضم ماده مرض نخواهد بودو از دود استفاده کنید؛‌ دودهایی مثل دود کندر در موارد گرفتگی مجاری تنفسی باعث بازگشایی ودر موارد عفونت موجب پخته شدن و دفع مواد عفونی میشود همچنین مانع سرایت بیماری به دیگران است.

  هنگام سرماخوردگی، روزها نخوابید, خورشید مواد رابه سر و ظاهر بدن جذب میکند ودر خواب میل حرارت غریزی به سمت عمق بدن است, بدین سان مواد در سر جمع میشود و تحلیل نمیرود, استحمام باعث پخته شدن مواد است البته مراقب باشید چون باید سر و صورت خوب خشک شود و تا رفع کامل التهاب حمام پوشیده باشد.

  مراقب باشید که هنگام بیماری به خصوص سرماخوردگی، یبوست نداشته باشید, یبوست باعث صعود بخارات عفونی به سر و ضعف بیشتر می شود, بهتر است از غذا های ملین استفاده کنید چون روانی شکم میتواند باعث تسریع در دفع ماده مرض شود.هنگام سرماخوردگی عرقیات سرد خورده شود, این مورد در سرماخودگی‌های طول‌کشیده مناسب نیست, عرقیات سرد باید نیم ساعت قبل از غذا میل شود و بوی عطر نداشته باشد.

]]>
عکس متن های زیبا و الهام بخش (جملات بزرگان) 2018-03-28T11:24:21+01:00 2018-03-28T11:24:21+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/17 علی رضا پاک نیت عکس متن های زیبا و الهام بخش (جملات بزرگان) عکس متن های زیبا و الهام بخش (جملات بزرگان) در ادامه گالری عکس متن های زیبا و دیدنی تهیه شده است  ، امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید. جملات زیبا جملات زیبا متن نوشته های زیبا و جالب متن نوشته های زیبا و جالب

عکس متن های زیبا و الهام بخش (جملات بزرگان)

]]>
بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی 2018-03-23T18:56:07+01:00 2018-03-23T18:56:07+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/16 علی رضا پاک نیت بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی انواع منازل کوچک در شهر هستند که تعداد زیادی از زوجین از کم جا بودن آنها گلایه دارند در حالی‌که میتوان برترین دکوراسیون را برای انها بکار برد. با دقت به قیمت بالای مسکن به خصوص در شهر های جدید، خیلی از ما در حال کشتی گرفتن با این آپارتمان های کوچک هستیم. گاهی اوقات کوچکتر ازآن چیزی که هستند بنظر میرسند. آن قدر زود بهم ریخته و آشفته میشوند که مدام در حال مرتب کردن هستیم. این آ

بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

 • بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

  انواع منازل کوچک در شهر هستند که تعداد زیادی از زوجین از کم جا بودن آنها گلایه دارند در حالی‌که میتوان برترین دکوراسیون را برای انها بکار برد. با دقت به قیمت بالای مسکن به خصوص در شهر های جدید، خیلی از ما در حال کشتی گرفتن با این آپارتمان های کوچک هستیم. گاهی اوقات کوچکتر ازآن چیزی که هستند بنظر میرسند. آن قدر زود بهم ریخته و آشفته میشوند که مدام در حال مرتب کردن هستیم.

  این آپارتمان اصلا شیک نیست! اگر نیت کشتی گرفتن با خانه کوچکتان را دارید بهتر است چند فن استادی بشما آموزش دهم تا اینبار موفق این میدان باشید! چیدانه شما را تشویق خواهد کرد!

  بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

  اکسسوری ها در خانه کوچک به چشم می‌آیند!

  شرط می بندم تا حالا از این زاویه به قضیه نگاه نکرده بودید! تأثیری که یک شمع یا یک جفت کوسن در دکوراسیون آپارتمانتان کوچکتان میگذارد به مراتب بیش تر از تأثیر همین وسایل دریک خانه بزرگ است. این یعنی شما با کم ترین هزینه میتوانید حال و هوای خانه خوبتان را تغییر دهید و بعد از مدتی که خسته شدید، صرفا چند اکسسوری تازه تهیه کنید و نیازی به تغییر وسایل بزرگ‌تر و گران تر ندارید. برای تغییر آماده شوید!

  بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

  آپارتمان کوچک جای دور ریختنی ها نیست!

  دوستی داشتم که وادار به نقل مکان از یک خانه ویلایی به یک آپارتمان نقلی شد. سه برابر وسایلی که با خود برد را دور ریخت؛ چون واقعا نیازی به انها نداشت! یک نگاه به منزلتان بیاندازید. زندگی بدون این دور ریختنی ها بهتر است، فقط باید کمی جسارت به خرج دهید و دل بکنید. با دور ریختن وسایل اضافی

  و بلا استفاده، نظم بخشیدن به فضاهایتان آسان تر میشود و فراموش نکنید همانطور که یک اکسسوری کوچک در آپارتمان کوچک بیش تر به چشم می‌آید یک وسیله دور انداختنی هم بیش تر به چشم می‌آید! به نظم در منزلتان خیرمقدم بگویید!

  بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

  بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

  بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

  مینیمال برترین سبک برای خانه های کوچک!

  در ایران کم تر از سبک مینیمال استفاده میشود؛ بهتر است آسان تر با شما صحبت کنم؛ ایرانی ها شلوغ پسند هستند ودر هر مغازه ای که میروند بزرگترین سایز از یک وسیله را خریداری میکنند. بعد که به خانه میرسند تازه متوجه میشوند ای داد بی داد اصلا جا نمیشود که نمیشود! وقتی دریک فضای کوچک زندگی میکنید

  این جمله رابا خود تکرار کنید: هرچه ساده تر بهتر و شیک تر. سادگی سبک مینیمال در خانه شما، فضایتان را بزرگ‌تر نشان میدهد و سبکی است که باعث کم ترین شدن استرس میشود. به زندگی ساده و بدون استرس درود کنید!

  بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

  فضاهای کوچک سریعتر تمیز می‌شوند!

  به نیمه پر لیوان نگاه کنید! تمیز کردن یک خانه بزرگ به مراتب وقت گیر تر و سخت تر از یک آپارتمان کوچک است. خود من از این که تمام آخر هفته ام را صرف تمیز کردن خانه بکنم، بیزار هستم. کارهای بهتری برای انجام دادن هست. وقتی دریک آپارتمان کوچک زندگی میکنید در واقع هم پول و هم در وقت تان صرفه جویی میکنید!

  بهترین چیدمان و دکوراسیون برای آپارتمان های نقلی

]]>
روش تهیه دسر پودینگ با سس توت فرنگی 2018-03-20T12:03:16+01:00 2018-03-20T12:03:16+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/15 علی رضا پاک نیت روش تهیه دسر پودینگ با سس توت فرنگی روش تهیه دسر پودینگ با سس توت فرنگی شما می‌توانید دسر لذیذ توت فرنگی را درست کنید که از انواع پودینگ است و حسابی اشتهایتان را باز خواهد نمود. این پودینگ یک دسر کلاسیک و بسیار لذیذ است که پیشنهاد می‌کنیم حتماً امتحان کنید. مواد لازم پودینگ: آرد: 2 ق سنشاسته ذرت: 2 ق سشکر: یک چهارم پیمانهپودر نارگیل: 2 ق سوانیل: یک ق سشیر: 4 پیمانهتخم مرغ: یک شمارهبیسکویت «خردشده»: یک پیمانه مواد لازم سس توت فرنگی: توت فرنگی: یک پیمانهنشاسته ذرت: یک ق چ

روش تهیه دسر پودینگ با سس توت فرنگی

 • روش تهیه دسر پودینگ با سس توت فرنگی

  شما می‌توانید دسر لذیذ توت فرنگی را درست کنید که از انواع پودینگ است و حسابی اشتهایتان را باز خواهد نمود. این پودینگ یک دسر کلاسیک و بسیار لذیذ است که پیشنهاد می‌کنیم حتماً امتحان کنید.

  مواد لازم پودینگ:
  آرد: 2 ق س
  نشاسته ذرت: 2 ق س
  شکر: یک چهارم پیمانه
  پودر نارگیل: 2 ق س
  وانیل: یک ق س
  شیر: 4 پیمانه
  تخم مرغ: یک شماره
  بیسکویت «خردشده»: یک پیمانه

  مواد لازم سس توت فرنگی:

  توت فرنگی: یک پیمانه
  نشاسته ذرت: یک ق چ
  شکر: یک چهارم پیمانه

  طرز تهیه:

  1. برای تهیه پودینگ، آرد را در ظرف مناسبی بریزید.

  2. نشاسته ذرت را اضافه کنید.

  3. شکر رابه مواد اضافه کنید.

  4. پودر نارگیل را اضافه کنید.

  5. وانیل را اضافه و مخلوط کنید.

  6. شیر را اضافه و مخلوط کنید.

  7. تخم مرغ را اضافه کنید، ظرف را روی حرارت قرار دهید و مرتب هم بزنید تا مواد غلظت یابد.

  8. بیسکویت های خردشده را کف ظرف های سرو قرار دهید.

  9. پودینگ داغ را روی آن ها بریزید.

  10. برای تهیه سس توت فرنگی، شاخ و برگ توت فرنگی ها را جدا کنید.

  11. شکر و نشاسته ذرت را اضافه و مخلوط کنید.

  12. مواد را کاملا باهم مخلوط کرده تا پوره مثل شود.

  13. پوره توت فرنگی را روی حرارت قرار دهید تا قوام یابد.

  14. توت فرنگی خنک شده را روی پودینگ بریزید روی دسر رابا برش هایی از توت فرنگی تزیین و سرو کنید.

]]>
بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند 2018-03-18T18:30:32+01:00 2018-03-18T18:30:32+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/14 علی رضا پاک نیت بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند عده ای از بازیگران زن ایرانی با تنها یک فیلم یا سریال دیده شده اند و راه شهرت را یک شبه طی کرده اند. امروز با این بازیگران آشنا می‌شویم. تلویزیون بستر بسیار خوبی برای ستاره سازی است. بازیگران زیادی بوده اند که فقط با بازی دریک سریال تلویزیونی و ایفای یک نقش، راه طولانی موفقیت را یک شبه طی کرده اند اما آیا همه ی این ستاره های تلویزیونی توانستند این موفقیت را ادامه دهند؟ چند تا ا

بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

 • بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  عده ای از بازیگران زن ایرانی با تنها یک فیلم یا سریال دیده شده اند و راه شهرت را یک شبه طی کرده اند. امروز با این بازیگران آشنا می‌شویم. تلویزیون بستر بسیار خوبی برای ستاره سازی است. بازیگران زیادی بوده اند که فقط با بازی دریک سریال تلویزیونی و ایفای یک نقش، راه طولانی موفقیت را یک شبه طی کرده اند

  اما آیا همه ی این ستاره های تلویزیونی توانستند این موفقیت را ادامه دهند؟ چند تا از آنها هنوز هم در اوج موفقیت هستند و از شهرتشان کاسته نشده؟ دراین زمینه تعداد بازیگران زن خیلی کمتر است.ما بازیگران زن زیادی داشته ایم که بعد از شهرت کارشان را رها کرده اند یا مسیر اشتباهی را در پیش گرفته و به جایی نرسیده اند. بیایید مرور کنیم.

  سارا بهرامی

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  چطور ستاره شد؟ سارا بهرامی بعد از چند تجربه موفق تئاتر و بازی کمرنگ در چند فیلم سینمایی، بالاخره توسط جلیل سامان کشف شد و سر از سریال «پروانه» درآورد. پروانه یک عاشقانه تاریخی بود، بسیار دیده شد و سارا بهرامی توانست خیلی زود به یک ستاره تلویزیونی تبدیل شود.

  با چه فیلمی وارد سینما شد؟ بهرامی بعد از پروانه، یکسال و خرده ای صبر کرد و اینبار در سریال «پرده نشین» نقش یک دختر به نسبت دلیر را بازی کرد. بعد ازآن بود که سال 93 با دو فیلم «گیتا» و «من دیه گو مارادونا نیستم» پایش به سینما باز شد. گیتا تجربه موفقی نبود و بازی بهرامی چندان به چشم نیامد اما در فیلم بهرام توکلی، کنار بازیگران مطرحی که در آن حضور داشتند، دیده شد.

  انتخاب ها: هنوز در کارنامه بازیگری بهرامی، انتخاب غلطی به چشم نمی‌خورد. او «خانه خیابان چهل و یکم» را بازی کرد که برایش در دهمین جشن انجمن منتقدان سینمایی، جایزه بهترین نقش مکمل زن را گرفت.

  وضعیت کنونی: بهرامی امسال در فیلم اجتماعی «دارکوب» بهروز شعیبی و کمدی «هزارپا» ابوالحسن داوودی هم بازی کرده که در هردو نقش اصلی را دارد.

  بهنوش طباطبایی

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  چطور ستاره شد؟ نخستین بار سال 87 در سریالی به اسم «کوی دامون» به کارگردانی عباس رنجبر بازی کرد. هرچند یکی از نقش های اصلی بود اما چون سریال دیده نشد بازی او هم به چشم نیامد. در ادامه در سریال «نوعروس» بازی کرد آن جا هم سریال دیده نشد تا همه ی چیز به «مسافری از هند» موکول شود.

  او سال 81 با نقش «کتایون» در سریال مسافری از هند به مخاطبان شناسانده شد. با این‌که در آن سریال، شیلا خداداد نقش اصلی را داشت اما کاراکتر کتی به حدی جذاب طراحی شده بودو طباطبایی آنرا درست بازی کرده بود که از ذهن هیچکس بیرون نرفت.

  با چه فیلمی وارد سینما شد؟ سال 85 با بازی در نقش اصلی فیلم «مصائب دوشیزه» به کارگردانی مسعود اطیابی به سینما وارد شد اما شروع غافلگیرکننده ای نبود.

  انتخاب ها: انتخاب های سینمایی او در ابتدای مسیر آن چنان که باید حساب شده نبود. او در فیلم هایی مثل «پسران آجری»، «کلاغ پر»، «پوست موز»، «شانس، عشق، تصادف» و… بازی کرد. فیلم هایی که البته یکی دوتایشان در گیشه خوب فروختند اما به لحاظ هنری عایدی خوبی برای طباطبایی نداشت

  با این حال در تئاتر و سریالهای تلویزیونی، کماکان موفق بود. او در سریال هایی مثل «مختارنامه»، «چاردیواری»، «از یاد رفته»، «شب های زاینده رود» و «میکاییل»، خودش را نشان داد ودر صدر توجه ها قرار گرفت.

  وضعیت کنونی: بازی در فیلم «سیانور» بهروز شعیبی، به نقطه عطفی در کارنامه سینمایی اش تبدیل شد و توانست جایگاه خودش را در سینما هم تثبیت کند. او روند کیفی خودرا در ادامه با فیلم زیر سقف دودی تداوم داد و از نقشی که می توانست به اسانی در ورطه کلیشه بیفتد کاراکتری جذاب خلق کند.

  لعیا زنگنه

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  چطور ستاره شد؟ با بازی در سریال پرمخاطب «در پناه تو» خیلی زود توجه ها رابه خودش جلب کرد. این سریال به خاطر فضای جوانانه و متفاوتش با تمام سریالهای دهه 70، به شدت دیده شد و عکس بازیگر نقش اصلی اش بارها روی جلد مجلات مختلف رفت.

  با چه فیلمی وارد سینما شد؟ سال 75 در اوج محبوبیت به سینما رفت ودر فیلم «راز مینا»ی عباس رافعی بازی کرد. زنگنه از همان لحظه ورودش به سینما انتخابی اشتباه انجام داد و نتوانست از محبوبیتش به درستی استفاده کند.

  انتخاب ها: بعد از راز مینا، انتخاب های سینمایی اشتباهی انجام داد و هیچوقت نقش اصلی هیچ فیلم درجه یکی نشد. با این‌که تجربه همکاری با مسعود کیمیایی را داشت اما در فیلم این کارگردان هم اثر قابل توجهی از خودش به جا نگذاشت. زنگنه باوجود این‌که در تلویزیون کماکان موفقیتش را حفظ کرد ودر سریالهای موفقی بازی داشت

  اما هیچوقت ودر هیچ دوره ای کمترین موفقیتی در سینما به دست نیاورد. او مسیر را اشتباه شروع کرد و تا آخر اشتباه پیش رفت. تنها حضور به نسبت موفق سینمایی او در فیلم «خیابان های آرام» کمال تبریزی اتفاق افتاد.

  وضعیت کنونی: زنگنه در آخرین کار سینمایی اش، یک‌بار دیگر همکاری با مسعود کیمیایی رابا نقشی بسیار کوتاه و فرعی در «قاتل اهلی» تجربه کرد که موفقیتی برایش نداشت.

  مهتاب کرامتی

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  چطور ستاره شد؟ در بیست و شش سالگی و بعد از گذراندن دوره بازیگری، برای نخستین بار در نقش «هلن» سریال «مردان آنجلس» فرج الله سلحشور بازی کرد. کرامتی تنها بازیگر زن اصلی این سریال بودو ازآن جا که چهره ای جدید بنظر میرسید، مورد توجه قرار گرفت اما آن ‌طور که باید ستاره نشد.

  با چه فیلمی وارد سینما شد؟ سال 77 با فیلم «مردی از جنس بلور» به کارگردانی سعید سهیلی به سینما وارد شد و نقش مقابل ابوالفضل پورعرب را بازی کرد. ازآن به بعد کرامتی حضورش را در سینما حفظ کرد.

  انتخاب ها: بعد از مردی از جنس بلور، با فیلمهای «مومیایی 3» و «مرد بارانی» خودش را تثبیت کرد. او باری مرد بارانی نامزد دریافت سیمرغ شد و توجه داوران جشنواره هجدهم را هم به خودش جلب کرد. ازآن به بعد با این‌که در برخی موارد، اشتباهاتی در انتخاب فیلم ها داشت اما هیچوقت به بیراهه نرفت

  و جایگاه بازیگری اش را از دست نداد. او 10 سال بعد از ورودش به سینما درسال 87 برای بازی در فیلم «بیست» سیمرغ گرفت و یکسال بعد برای فیلم «آلزایمر» دیپلم افتخار جشنواره فجر رابه خانه برد.وضعیت کنونی: او در حال حاضر یکی از ستاره های مهم سینماست. بارها بعنوان داور در جشنواره های جهانی شرکت کرده و فعالیت های اجتماعی گسترده ای دارد.

  سحر قریشی

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  چطور ستاره شد؟ با سریال «دلنوازان» درسال 1388 مورد توجه قرار گرفت و بعنوان یک چهره جدید به تلویزیون معرفی شد. قریشی بعد از این سریال بارها گفتگو کرد ودر دسترس پیشنهادهای بسیار زیادی برای بازی قرار گرفت.

  با چه فیلمی وارد سینما شد؟ از ابتدا مسیر را اشتباه رفت و بعنوان نخستین تجربه سینمایی، در فیلم «لج و لجبازی» سیدمهدی برقعی ظاهر شد. او با حضور دراین فیلم، سبک کاری اش را تا حدی مشخص کرد.

  انتخاب ها: قریشی به سمت و سویی در سینما رفت که با نقش اولیه اش در دلنوازان کاملا متفاوت بود. بیشتر فیلم هایش، کمدی های سطح پایین و فیلمهای ویدئویی سوپرمارکتی بودند. شاید بشود گفت «گشت ارشاد»، «اکباتان»، «پنج ستاره»، «شیفت شب» بهترین فیلمهای کارنامه سینمایی او بودند که البته نقش چندانی هم در انها نداشت.

  وضعیت کنونی: کمدی گیشه ای «پا تو کفش من نکن» آخرین تجربه سینمایی قریشی بود. می‌گویند او در تلویزیون ممنوع التصویر است و نمیتواند تجربه دیگری در تلویزیون داشته باشد منتها آن ‌طور که شنیده می‌شود. در سریال «پیکسل» تا حدی متفاوت تر از همیشه ظاهر شده است.

  ویشکا آسایش

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  چطور ستاره شد؟ سکوی پرتاب ویشکا آسایش به سینمای کشور ایران، نقش پراهمیت «قطا» بود. او اوایل دهه 70 و درست در نقطه ورود به بیست سالگی، شاه نقش کارنامه بازیگری اش را درس ریال داوود میرباقری بازی کرد. بعد از سریال امام علی «ع»، با این‌که آسایش فیلم ها و سریالهای مختلف یبازی کرد اما هنوز هم خودش معتقد است که مردم وی را به نام قطام می شناسند و کماکان آن نقش را بهترین اثر کارنامه اش میدانند.

  با چه فیلمی وارد سینما شد؟ داوود میرباقری بعد از «امام علی «ع»» از او برای بازی در فیلم سینمایی اش «ساحره» دعوت به همکاری کرد. آسایش در ساحره در دو نقش ظاهر شد و توانست توانایی هایش را بعنوان یک بازیگر به نمایش بگذارد. او برای این فیلم نامزد دریافت سیمرغ از جشنواره شانزدهم فجر شد.

  انتخاب ها: آسایش بعد از ساحره تا سال89 در سینما انتخاب های چندان درستی نداشت اما هیچوقت هم از مسیر صحیح بازیگری اش خارج نشد. درسال 89 با بازی در «ورود آقایان ممنوع» و موفقیت نق خانم دارابی، مجددا دیده شد و سیمرغ بهترین بازیگر نقش او زن را از جشنواره بیست و نهم گرفت. مسیر بازیگری او بعد از سیمرغ تغییر کرد ودر دهه 90 حضور جدی تری در سینما پیدا کرد.

  وضعیت کنونی: اگر فیلم «من و شارمین» راکه اینروزها در اکران سینماهاست، فاکتور بگیریم، ویشکا آسایش در دهه 90 به پای ثابت کمدی های سطح بالا در سینما تبدیل شده است. او دراین مدت دو سریال تلویزیونی هم بازی کرد ودر هر دوی آنها موفقیت زیادی به دست آورد.

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  پررنگ مایل به کمرنگ

  درکنار این گزینه های اصلی، بازیگرانی هم بودند که با چهره شدن یک اثر موفق تلویزیونی شروع کردند و خیلی هم زیاد دیده شدند و طعم محبوبیت را چشیدند اما تمایلی به حضور در سینما نداشتند. انها یا به سینما راه پیدانکردند یا حضورشان کمرنگ ماند یا بعد از یکی دو تجربه کوتاه، از این عرصه کنار رفتند. تعدد این بازیگران زیاد است اما بعنوان نمونه به سه نفر از آنها اشاره میکنیم.

  مرجانه گلچین

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  بازیگر جوان مجموعه «آینه» که در دهه 60 به شدت مطرح شده بود، هیچوقت در سینما حضور موفقی نداشت. او سال 65 با فیلم «قصه زندگی» به کارگردانی خسرو شجاعی به سینما راه پیدا کرد و سال 68 با فیلم متفاوت «شب بیست و نهم» بازی در ژانر وحشت را هم تجربه کرد. گلچین تا همین سال گذشته، 16 فیلم سینمایی بازی کرد اما هیچوقت به بازیگر مطرح سینما تبدیل نشد. او در حال حاضر کماکان به خاطر بازی در سریالهای تلویزیونی مورد توجه مخاطبان این رسانه قرار دارد.

  مرجان محتشم

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  سال 75 با سریال «بهشت گم شده» کامران قدکچیان به تلویزیون راه پیدا کرد اما به خاطر بازی در نقش شهربانوی سریال «پس از باران» مورد توجه قرار گرفت. آن زمان بنظر میرسید محتشم آینده درخشانی داشته باشد و بزودی حضورش را از تلویزیون به سینما گسترش دهد اما غیر از فیلم سینمایی «رز زرد» به کارگردانی داریوش فرهنگ،

  حضور دیگری در سینما نداشت. او حتی در تلویزیونی هم بازی اش را ادامه نداد و بعد از چند سریال، بطور کلی از این عرصه حذف شد. او از سال 85 به بعد دیگر بازی نکرد.

  شیلا خداداد

  بازیگران زن ایرانی که فقط با یک فیلم مشهور شدند

  با این‌که توسط مسعود کیمیایی برای بازی در فیلم «اعتراض» انتخاب شده بود، با بازی در دو فیلم اعتراض و بازی، موفقیتی به دست نیاورد و نخستین بار با نقش ماندگار سیتا در سریال «مسافری از هند»، به مخاطبان تلویزیونی معرفی شد. برای مخاطبانی که علاقه زیادی به فیلمهای هندی داشتند، حضور یک بازیگر با لباس ها و لهجه هندی، بسیار جذاب بنظر میرسید.

  خداداد بعد از این سریال، به مرحله جدیدی از بازیگری قدم گذاشت و سال 83 با فیلم “ازدواج به سبک ایرانی” خودش را در سینما هم نشان داد اما در ادامه این مسیر موفق نماند و دیگر بازیگر نقش اصلی هیچ فیلمی نشد.

]]>
ناب ترین و احساسی ترین اس ام اس عاشقانه 96 2018-03-17T17:25:31+01:00 2018-03-17T17:25:31+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/13 علی رضا پاک نیت ناب ترین و احساسی ترین اس ام اس عاشقانه 96 ناب ترین و احساسی ترین اس ام اس عاشقانه 96 برترین و ناب ترین اس ام اس های احساسی و عاشقانه روز برایتان از سراسر شبکه های مجازی گلچین شده هست که در زیر آمده هست. اس ام اس عاشقانهقشنگ ترین ساعت جهانساعتی بود که تورادیدم....پیامک عاشقانهبوسه ام را می‌گذارم پشت در *** قهرکردی قهرکردم سر به سرتو بیا در را تماما باز کن *** هر چه می خواهی برایم ناز کنمن غرورم را شکستم داشتی ؟ *** آمدم اکنون تو با من آشتی ؟ .... پیام عاشقانهنفرین به ساعتهای

ناب ترین و احساسی ترین اس ام اس عاشقانه 96

 • ناب ترین و احساسی ترین اس ام اس عاشقانه 96

  برترین و ناب ترین اس ام اس های احساسی و عاشقانه روز برایتان از سراسر شبکه های مجازی گلچین شده هست که در زیر آمده هست.

  اس ام اس عاشقانه
  قشنگ ترین ساعت جهان
  ساعتی بود که تورادیدم
  .
  .
  .
  .
  پیامک عاشقانه
  بوسه ام را می‌گذارم پشت در *** قهرکردی قهرکردم سر به سر
  تو بیا در را تماما باز کن *** هر چه می خواهی برایم ناز کن
  من غرورم را شکستم داشتی ؟ *** آمدم اکنون تو با من آشتی ؟

  .
  .
  .
  .

  پیام عاشقانه
  نفرین به ساعتهایی که جلو نمی‌روند
  خواب می مثل
  کار نمیکنند
  کوک نمیشوند
  عقب می مثل
  و از رفتن خسته می شوند
  این بلاها از وقتی به سر ادم میاد
  که چشم براه کسی باشی که
  دوسش داری

  .
  .
  .
  .

  مسیج عاشقانه
  ﻣﯿﮕﻦ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﻗﯿﺎﻣﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺑﺪﻥ ﺑﻪﺣﺮﻑ ﻣﯿﺎﯾﻨﺪ
  ﺧﺪﺍ ﮐﻨﺪ ﺩﻟﻢ ﻻﻝ ﺷﻮﺩ
  ﭼﻮﻥ ﻃﺎﻗﺖ ﺍﺷﮏ ﻫﺎﯼ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﻡ

  .
  .
  .
  .

  اس ام اس عاشقانه
  برایم نیایش کن اجابتش مهم نیست
  نیاز من آرامشی هست که بدانم تو به یاد منی

  .
  .
  .
  .

  sms عاشقانه
  خواستم گریه کنم اما دیدم تنهام
  بالش زیره سرم شد غمخوارم

  .
  .
  .
  .

  اس ام اس عاشقانه
  این روزها که نیستی قلبم فقط خون پمپاژ می‌کند فقط
  روحش در دستان توست جسمش در سینه ی من

  .
  .
  .
  .

  پیامک عاشقانه
  بدهکار هیچکس نیستم
  جز همین ماهکه تو را مدام به یادم می آورد

  .
  .
  .
  .

  sms عاشقانه
  به امید نگاهت ایستادن *** به روی شانه هایت سر نهادن
  خوشتر از این آرزویی هست *** دهان کوچکت را بوسه دادن

  .
  .
  .
  .

  مسیج عاشقانه
  ﺑﻪ ﮐﻪ ﮔﻮﯾﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻣﻨﺰﻟﮕﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﻣﻨﯽ
  ﺑﻪ ﮐﻪ ﮔﻮﯾﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﮔﺮﻣﺎﯼ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﻣﻨﯽ
  ﮔﺮﭼﻪ ﭘﺎﯾﯿﺰ ﻧﺸﺪ ﻫﻤﺪﻡ ﻭ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻣﻦ
  به ﮐﻪ ﮔﻮﯾﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺯﻣﺴﺘﺎﻥ ﻣﻨﯽ

]]>
مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی 2018-03-15T09:35:39+01:00 2018-03-15T09:35:39+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/12 علی رضا پاک نیت مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی انواع برترین و شیک ترین مدلهای جواهرات دست ساز ایرانی از برند سرشناس سارازی برای شما عزیزان جذاب پسند به نمایش درآمده هست. شیک ترین مدلهای جواهرات انواع مدلهای جواهرات جذاب ترین مدلهای جواهرات مدل جواهرات دست ساز شیک ترین مدل جواهرات،مدل جواهرات ایرانی دست ساز،مدلهای متنوع جواهرات اخیر،جواهرات دست ساز شیک

مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

 • مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  انواع برترین و شیک ترین مدلهای جواهرات دست ساز ایرانی از برند سرشناس سارازی برای شما عزیزان جذاب پسند به نمایش درآمده هست.

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  شیک ترین مدلهای جواهرات

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  انواع مدلهای جواهرات

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  جذاب ترین مدلهای جواهرات

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  مدل جواهرات دست ساز

  مدل های جدید جواهرات دست ساز برند سارازی

  شیک ترین مدل جواهرات،مدل جواهرات ایرانی دست ساز،مدلهای متنوع جواهرات اخیر،جواهرات دست ساز شیک

]]>
جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما 2018-03-12T10:35:10+01:00 2018-03-12T10:35:10+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/11 علی رضا پاک نیت جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما بهترین و جذاب ترین ست های لباس زمستانی را به انتخاب آدریانا لیما سوپر مدل مشهور برزیلی و فرشته ویکتوریا سکرت به شما نمایش می دهیم. بهترین ست لباس زمستانی شیک ترین لباس های آدریانا لیما ست لباس زمستانی بهترین مدل های پالتو زمستانی مدلهای پالتو زمستانی بسیار شیک از مدل مشهور برزیلی بهترین مدل های لباس زمستانی مدل لباس جدید از مانکن سرشناس شیک ترین ست لباس زمستانی

جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

 • جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  بهترین و جذاب ترین ست های لباس زمستانی را به انتخاب آدریانا لیما سوپر مدل مشهور برزیلی و فرشته ویکتوریا سکرت به شما نمایش می دهیم.

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  بهترین ست لباس زمستانی

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  شیک ترین لباس های آدریانا لیما

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  ست لباس زمستانی

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  بهترین مدل های پالتو زمستانی

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  مدلهای پالتو زمستانی بسیار شیک از مدل مشهور برزیلی

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  بهترین مدل های لباس زمستانی

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  مدل لباس جدید از مانکن سرشناس

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  شیک ترین ست لباس زمستانی

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما

  جذاب ترین ست های لباس زمستانی آدریانا لیما 

]]>
عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017 2018-03-10T15:43:22+01:00 2018-03-10T15:43:22+01:00 tag:http://redhawk.mihanblog.com/post/10 علی رضا پاک نیت عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017 عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017 سال جاری هم مسابقه ریش و سبیل برگزار شد و برندگان مسابقه نیز از میان شرکت کنندگان انتخاب شدند. هزاران نفر از نقاط گوناگون جهان به آستین تگزاس رفتند تا شاهد مسابقه ریش و سبیل سال «2017» باشند. این برنامه سه روزه د روز سوم سپتامبر «2017» در مرکز «long center» طرفداران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده تا به تگزاس رفته و از نزدیک به تماشای مدلهای عجیب‌وغریب ریش و سبیل بنشینند. نف

عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

 • عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  سال جاری هم مسابقه ریش و سبیل برگزار شد و برندگان مسابقه نیز از میان شرکت کنندگان انتخاب شدند. هزاران نفر از نقاط گوناگون جهان به آستین تگزاس رفتند تا شاهد مسابقه ریش و سبیل سال «2017» باشند. این برنامه سه روزه د روز سوم سپتامبر «2017» در مرکز «long center» طرفداران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده تا به تگزاس رفته و از نزدیک به تماشای مدلهای عجیب‌وغریب ریش و سبیل بنشینند.

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  نفرات سوم، دوم و اول مسابقه به ترتیب Aarne Bielefeldt، Isaiah Webb و Jason Kiley.

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکس های جالب مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  قهرمانان مسابقه ریش و سبیل 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

  عکسهای دیدنی مسابقه ریش و سبیل سال 2017

]]>