کلاه قرمزی

ترفندهای کاهش مصرف اینترنت دیتا در آیفون

 • ترفندهای کاهش مصرف اینترنت دیتا در آیفون

  اینترنت دیتا در آیفون مصرف بالایی دارد و برای کاهش دادن آن می توان از ترفندهای معرفی شده در زیر استفاده نمود و هزینه اینترنت را کمتر نمود.افرادی که از طریق دیتای سیم کارت خود به اینترنت متصل می شوند، در کشور ما بیشمار هستند. اما معضلی که اغلب با آن روبرو هستند این است که به طور سریع با اتمام بسته اینترنتی خود روبرو می شوند.

  بسیاری از افراد در حال حاضر با این مشکل مواجه شده اند تا اینکه گویا آی تی تصمیم گرفت این مشکل را برای آن ها حل کند. ما ۵ ترفند استخراج کرده ایم که کاربران آیفون می توانند از طریق آن حجم ترافیک خود را طوری مدیریت کنند که هرگز با تمام شدن آن غافلگیر نشوند.

  ترفندهای کاهش مصرف اینترنت دیتا در آیفون

  تنظیم بروز رسانی اپلیکیشن ها در هنگام استفاده از وای فای

  خوشبختانه در گوشی های هوشمند این امکان وجود دارد که بتوانید بروز رسانی های اپلیکیشن ها را به طور دلخواه برنامه ریزی کنید. یکی از این امکانات این است که شما می توانید فقط زمانی برنامه ها را آپدیت کنید که از شبکه وای فای استفاده می کنید. در چنین شرایطی اگر ماه ها از دیتا استفاده کنید، برنامه ها قصد بروز شدن نخواهند کرد.

  برای انجام این تنظیمات به بخش تنظیمات گوشی آیفون خود بروید و از آن جا گزینه iTunes & App Stores را پیدا کنید. در این قسمت باید گزینه  Use Cellular Data را غیر فعال کنید. از این به بعد، هرگز سیستم شما در حالت دیتا بروز رسانی نخواهد شد.

  غیرفعال کردن بروز رسانی در پس زمینه

  برخی نرم افزارها حتی اگر باز نباشند، به طور خودکار در پس زمینه بروز رسانی می شوند. این است علت اینکه همیشه برخی اپلیکیشن ها ارائه دهنده اخبار و رویدادهای روز و جدید هستند. برای اینکه قابلیت بروز رسانی را غیر فعال کنید به آدرس زیر بروید:

  Settings> General> Background App Refresh

  در این قسمت امکان بروز رسانی را کاملا غیرفعال نمایید. همچنین می توانید به طور دستی مشخص کنید که کدامیک از اپ ها بروز رسانی شوند و کدامیک نشوند.

  ترفندهای کاهش مصرف اینترنت دیتا در آیفون

  غیر فعال کردن Wi-Fi Assist

  Wi-Fi Assist سرویسی است که کاربرد آن بسیار حیاتی است. فرض کنید که در حال کار کردن با اینترنت موبایل خود هستید که ناگهان سیگنال وای فای ضعیف می شود. در چنین شرایطی بهترین کار را Wi-Fi Assist انجام می دهد و آن هم این است که از دیتای شما استفاده می کند تا بتواند اتصال را همچنان برقرار نگهدارد.

  حالا اگر این امکان را غیر فعال کنید، در شرایطی که واقعا ضرورتی به استفاده از اینترنت نیست، به طور اتوماتیک سرویس دیتای شما فعال نخواهد شد و به همین ترتیب حجم زیادی از اینترنت شما محفوظ خواهد ماند.

  ترفندهای کاهش مصرف اینترنت دیتا در آیفون

  دسترسی دیتا به iCloud Drive را غیر فعال نمایید

  iCloud فضای ذخیره سازی است که اپل در اختیار کاربران خود قرار داده است. اگر شما از iCloud استفاده می کنید، بهتر است امکان دسترسی به آن را فقط در حالت وای فای تنظیم کنید. Wi-Fi Only دقیقا همان گزینه ای است که باید برای این سرویس فعال شود. برای فعال سازی این بخش کافیست به بخش  Settings> iCloud> iCloud Drive بروید و آن چه را که گفتیم تنظیم کنید.

  ترفندهای کاهش مصرف اینترنت دیتا در آیفون

  دانلود کنید

  گاهی بدون توجه به اینکه استریم کردن پادکست یا موسیقی ها، می تواند وضعیت مصرف حجم را تغییر دهد، چرا که وقتی دسترسی به اینترنت وای فای وجود ندارد، مصرف اینترنت و حجم به روی دیتای موبایل سوئیچ می شود و این می تواند تا مقدار زیادی حجم شما را کاهش بدهد. البته برخی اپلیکیشن های استریم موسیقی و پادکست

  این امکان را دارند تا تنها در صورت استفاده از وای فای فعال شوند اما در تمام اپ ها این فرصت وجود ندارد. بنابراین اگر خودتان را به دانلود کردن موسیقی ها عادت دهید، به مصرف بهینه دیتای خود خیلی کمک خواهید کرد.

  ترفندهای کاهش مصرف اینترنت دیتا در آیفون

  برای انجام تنطیمات لازم به مسیر Setting> Music بروید. شما دو گزینه Streaming و Downloads را مشاهده خواهید کرد. در این قسمت گزینه Use Cellular Date را بیابید و آن را غیرفعال کنید. در صورتی که فکر می کنید فعال سازی کامل آن برایتان روزی مشکل ساز می شود آن را فعال نگه دارید اما گزینه  High Quality on Cellular را غیر فعال نمایید.

  شما باید این تنظیمات را برای پادکست ها هم انجام دهید برای این کار به مسیر Setting> Podcasts بروید. در ادامه Cellular Data را غیر فعال کنید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پنجشنبه 26 بهمن 1396 :: نویسنده : علی رضا پاک نیت

همیشه در نظر داشته باشید که گوگل از یک سیستم بهینه و قدرتمند استفاده خواهد کرد که همیشه مورد توجه رسانه ها قرار خواهد گرفت و همین طور برخی چیز ها وجود دارد که در گذشته برای سئوی شما و رسیدن به ان مفید بوده اما حالا برای این موتور جستجو اهمیت چندانی نداشته و مورد بررسی قرار نمی گیرد

چه چیز هایی برای گوگل مهم نخواهد بود

چه چیز هایی برای گوگل مهم نیست

 

گوگل و چیز هایی که حالا برایش اهمیت ندارد

البته با خواندن تیتر مطلب جالب است بدانید روزانه چیز های زیادی بوده که برای گوگل مهم نیست و مفهومی نخواهد داشت یکی از ان ها این است که سایت شما ایجاد شده است، درست متوجه شده اید گوگل هیچ وقت دوست ندارد سایت شما به موفقیت برسد و برای ان به صورت خنثی عمل خواهد کرد و این شما هستید که تلاش می کنید در این سیستم به موفقیت کافی رسیده و نتیجه ای را که می خواهید از این برند به دست اورید و برای رسیدن به این موفقیت نیز باید به برخی از ان ها به صورت ویژه توجه داشته باشید.

چرا باید در برخی نکات برای سئوی گوگل حساس نباشیم؟

در نظر داشته باشید برخی از ویژگی ها که در گذشته بر سئوی وب سایت ما تاثیر مستقیم داشت حالا اما این اتفاق ممکن است هیچ کاری برای سئوی ما نداشته باشد و سایت ما را برای رسیدن به موفقیت کمک چندانی نکند.

به طور مثال چه چیز هایی را می توان برای مثال استفاده کرد؟

استفاده از تگ های h1 تا h6 به طراحی و همین طور زبان برنامه نویسی وب سایت مربوط است و همیشه نیز به سئوی وب سایت شما کمک نخواهد کرد بهتر است مطالبی را به عنوان کلمه کلیدی در متن پست خود استفاده کرده تا سئوی وب سایت شما به صورت روند افزایشی بهتر گردد و همین طور در نظر داشته باشید این سئو می تواند در دیگر چیز ها نیز به همین شکل باشد.

دوم چیز نیز مربوط به اطلاعات وب سایت و یک کسب و کار و برند می باشد که باید در نظر داشته باشید همیشه این برای بهبود سئوی شما مهم نیست، مثلا اگر نام اینستاگرام را در گوگل جستجو نمائید به اطلاعات و تصاویری خاص در مورد این برند خواهید رسید که در سمت راست در نتایج دسکتاپ متمرکز شده است و می توانید از ان ها استفاده کنید.

اما اگر هنوز استارتاپ شما به حدی نرسیده است که این نتایج نمایش داده شود بهتر است همچنان منتظر باشید تا به رتبه ی خوبی در دنیای وب برسید.

ارتباط هزینه های سرور با گوگل

قیمت هاست شما به گوگل ربطی نخواهد داشت، اصلا برای گوگل مهم نیست که وب سایت شما به هاستی متصل است و از چه سروری درون خود استفاده خواهد کرد، فقط باید سرعت هاست شما به اندازه ای بوده که سرعت مورد استفاده برای گوگل و کاربران قابل قبول و مورد استفاده باشد.

این می تواند یکی از مهم ترین نکات در مورد بهینه سازی وب سایت و استفاده از سرور سایت ها باشید که باید بسیار به ان اهمیت دهید.

اهمیت جداکننده ها برای گوگل

جداکنننده کلمات کلیدی

استفاده از برخی کاراکتر ها و کلمات ارتباطی خاص نیز بر سئوی وب سایت شما در گوگل تاثیری نخواهد داشت و نا ان را بهبود می بخشد و نه بر ان تاثیر منفی دارد.

مثلا:

بکورتی - خرید انلاین رپرتاژ اگهی - بک لینک

بکورتی | خرید انلاین رپرتاژ اگهی | بک لینک

تفاوت چندانی برای گوگل نخواهد داشت و هم چنین تاثیری نیز بر ان نخواهد داشت و این نیز یکی از اشتباهات در مورد سئو می باشد.

اما بهتر است از کلمات کلیدی خاصی در سئوی وب سایت خود استفاده کنید و رتبه ی ان را بهبود ببخشید.

مثلا در بکوریتی بهتر است از بک لینک و خرید بک لینک و رپرتاژ ارزان و ... استفاده شود که می تواند تاثیر بسیار مناسبی بر سئوی وب سایت شما داشته باشد، تفاوتی نیز ندارد که از چه قالب و طراحی و چه سیستم مدیریت محتوایی در وب سایت خود استفاده می کنید و یا زبان طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما نیز چیست؟

پس بهتر است تمرکز خود را بر روی نکات دیگری قرار دهید.

دسترسی دادن فولدر ها به گوگل

همین طور یکی دیگر از مواردی که بر سئوی وب سایت شما تاثیر خاصی ندارد استفاده از دستورات فراخوانی ایندکس مانند دادن دسترسی خاص به بخش خاصی است که باید بدانید گوگل به طور پیش فرض تمامی مطالب و بخش های سایت شما را در سیستم های مدیریت محتوای مختلف مورد ایندکس و بررسی قرار خواهد داد.

ایندکس شدن گوگل

فرقی هم ندارد که از دروپال و وردپرس و جوملا استفاده می کنید و یا از سیستم های مدیریت محتوا استفاده نمی کنید؟

استفاده از موارد بالا هیچ سودی برای شما نخواهد داشت در مقابل ضرر خاصی نیز وب سایت شما و سئوی ان را نیز شامل نخواهد شد که می تواند موردی خنثی در مورد سایت شما باشد.

سایت شما همیشه باید مطالب جدیدی را برای ایندکس در هز زمانی داشته باشید، این نیز یکی دیگر از اشتباهات متداول است که بهتر است در مدت نخست و کمی که سایت خود را طراحی کرده اید هر لحظه سعی نکنید وب سایت خود را به عنوان ایندکس جدید در اختیار گوگل قرار دهید زیرا سایت شما را ربات تشخیص خواهد داد و باید برای همیشه با ان خداحافظی کنید.

همین طور برخی باور های اشتباه نیز در مورد سایت شما وجود خواهد داشت که بهتر است ان ها را استفاده نکنید.

مانند استفاده از برخی سایت های غیر اصولی برای معرفی بهتر سایت به ربات های کاوش گر گوگل که نه تنها تاثیری بر وب سایت شما نخواهد داشت بلکه بسیار سایت شما را دچار اسیب خواهد کرد و می توان سئوی سایت شما را تحت تاثیر عوامل بدی قرار دهد و سایت شما مورد حمله ربات های اسپم نیز قرار گیرد.

همین طور برای گوگل نیز سیستم مدیریت محتوا نیز به یک اندازه موثر است و برای طراحی و استفاده از ان لازم نیست که حتما از دروپال استفاده کنید و یا بهتر است از جوملا استفاده کنید.

گوگل وب مسترتولز

Google Webmaster Tools نیز یکی از مهم ترین ویژگی ها برای طراحی بهینه وب سایت و مرور لغات مورد استفاده در سایت ها است که می تواند سئوی شما را مدیریت کرده و به شما کمک کند از چه کلماتی برای استفاه از کلمات کلیدی بهره برید و همین طور ایا شما در چند روز اینده جستجو و ایندکس خوبی را نیز از گوگل دریافت خواهید کرد.

 ابزار گوگل وبمستر تولز Google Webmaster Tools

گوگل البته در سال های اخیر نشان داده است که برای تغییرات همیشه در الگوریتم های برنامه نویسی خود آماده بوده است.

اما ایا گوگل موارد بیشتری را نیز در اینده به لیست سیاه خود اضافه خواهد کرد؟ این می تواند بستگی به بروزرسانی سئوی گوگل داشته باشد!

 

عوامل بهبود سئو

چه چیز هایی برای گوگل مهم نیست

 

همیشه مراقب حضور ربات های اسپم در وب سایت خود نیز باشید

 

 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

 • دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  نگاهی داریم به دکوراسیون و طراحی داخلی خانه خواننده و بازیگر سرشناس مایلی سایرس که با وجود سن کم اما ثروت زیادی دارد. مایلی سایرس جدیداً خانه جدیدی به قیمت 5.8 ملیون دلاری را در کالیفرنیا خریده هست. این خانه 5 اتاق خواب و 6 حمام دارد.

  مایلی ری سایرس متولد 23 نوامبر 1992 هنرپیشه، خواننده پاپ و ترانه‌سرای آمریکایی هست. او پس از بازی در نقش مایلی استوارت هانا مونتانا در سریالی به اسم هانا مونتانا از تولیدات شبکه دیزنی به شهرت رسید.مایلی سایرس جدیدا خانه جدیدی به قیمت 5.8 ملیون دلاری را در کالیفرنیا خریده هست. این خانه 5 اتاق خواب و 6 حمام دارد.

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون داخلی خانه مایلی سایرس،ویلای مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون فوق لوکس منزل مایلی سایرس

  دکوراسیون منزل مایلی سایرس،محل زندگی مایلی سایرس،

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

روش تهیه برگر خانگی و چیپس خوشمزه و عالی

 • روش تهیه برگر خانگی و چیپس خوشمزه و عالی

  چیپس سیب زمینی لذیذ همراه با برگر می‌تواند نخستین انتخاب برای وعده ناهار فست فودی همه ی ما باشد، پس با هم آن را درست کنیم. صفر تا صد این همبرگر آبدار به روش خانگی تعلیم داده شده هست. با کمک حکم زیر می‌توانید چیپس سیب زمینی بسیار ترد و تازه بعلاوه ی چیزبرگر خانگی را بیاموزید که با سسی که خودتان تهیه می‌کنید، طعم دار می‌شود.

  مواد لازم

  برای چیپس:

  ۱ کیلوگرم سیب زمینی
  ۱ قاشق غذاخوری سرکه سفید
  ۴ پیمانه روغن گیاهی
  ۱ قاشق چایخوری نمک

  برای سس:

  ۱/۴ پیمانه مایونز
  ۱ قاشق چایخوری آب خیارشور
  ۱ قاشق چایخوری خیارشور ریز شده
  ۲ قاشق چایخوری کچاپ
  ۱ قاشق چایخوری سس خردل
  ۱/۴ قاشق چایخوری پودر پاپریکای دودی
  ۱/۴ قاشق چایخوری پودر پیاز
  ۱/۴ قاشق چایخوری پودر سیر
  ۱/۲ قاشق چایخوری برگ های تازه جعفری «خرد شده»

  برای برگر:

  ۲ اسلایس پنیر چدار
  ۲ اسلایس پنیر آمریکائی
  ۷۰۰ گرم گوشت چرخ کرده
  ۱ قاشق چایخوری نمک
  ۱/۲ قاشق چایخوری پودر پیاز
  ۱/۲ قاشق چایخوری سس گوجه فرنگی
  ۱/۴ قاشق چایخوری فلفل سیاه

  برای ساندویچ:

  نان برگر
  کاهو
  گوجه فرنگی

  طرز تهیه

  1. برای تهیه چیپس، سیب زمینی ها را شسته و در یخچال بگذارید تا خنک شوند. سپس به صورت ورقه های نازک برش دهید.

  2. برش ها را درون یک کاسه آب یخ بریزید. سرکه سفید را بیفزایید و هم بزنید.

  3. سپس آن را آبکش کرده و حداقل ۳۰ دقیقه کنار بگذارید تا کاملا خشک شوند.

  4. روغن را درون یک قابلمه متوسط ریخته و بگذارید تا کاملا داغ شود. ورقه های سیب زمینی را دو دقیقه در روغن سرخ کنید تا کاملا طلایی شوند.

  5. سپس روی دستمال کاغذی حوله ای بگذارید تا روغن اضافه شان گرفته شود.

  6. برای تهیه سس، در یک کاسه کوچک، سس مایونز، آب خیارشور، خیارشور رنده شده، کچاپ، سس خردل، پاپریکا، پودر پیاز، پودر سیر و جعفری خرد شده را با هم مخلوط کنید.

  7. برای تهیه برگر، هر اسلایس پنیر را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید.

  8. گوشت چرخ کرده را درون کاسه بزرگی بریزید. نمک، فلفل سیاه، پودر پیاز و سس گوجه فرنگی را اضافه کرده و با دست هم بزنید تا یکدست شوند.

  9. گوشت را به ۸ قسمت مساوی تقسیم کنید. سپس با بهره گیری از دست یا بشقاب، گوشت ها را به دایره هایی تخت، به قطر نان همبرگر شکل دهید. روی هر دایره گوشتی، پنیر گذاشته و سپس یک لایه دیگر گوشت بگذارید. دو طرف همبرگر را با دست محکم کنید.

  10. سپس آن را روی کباب پز یا درون روغن سرخ کنید. ۴ دقیقه برای هر طرف همبرگر کافی هست.

  11. برای تهیه ساندویچ، نان برگر را برشته کنید. یک قاشق غذاخوری سس روی سطح صاف بریزید.

  12. کاهو،برگر، گوجه فرنگی و چیپس سیب زمینی گذاشته و لایه دوم نان را قرار دهید.

  13. این برگرها را با سس و چیپس سرو کنید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگمدیر وبلاگ : علی رضا پاک نیت
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

خرید بک لینک قوی ارزان و دائمی و مقرون به صرفه استفاده از سایت بکوریتی می باشد همچنین بک لینک های قوی از طریق ارسال رپورتاژ آگهی .


فروشگاه اینترنتی

فروشگاه likee.ir از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


همکاری در فروش پارس پا

پارس پا parspa.com جزو اولین سایت های خدمات کسب درآمد مثل پاپ آپ و کسب درآمد از ورودی گوگل بود که در سال 1392 فعالیت جدی داشت .


قرعه کشی اینکلینگ

اینکلینگ inkling.ir سایت قرعه کشی بود که زیر مجموعه پارس پا بود و در حال حاضر نیز منتظر قرعه کشی های جدید روی این سایت باشید .


فروشگاه آنلاین آرمین

فروشگاه armins.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی as seen tv

فروشگاه  as-seen-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه ارزون سرا

فروشگاه  arzonsara.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی ارزان

فروشگاه  orginall.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید از بانه

فروشگاه  mrbane.ir فروشگاه اینترنتی بانه هست که مستقیما می توانید از بانه خرید کنید .


فروشگاه اینترنتی foorush

فروشگاه  foorush.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه وی شاپز

فروشگاه  weshops.ir از قویترین فروشگاه ها بوده و هست و می توانید محصولات زیادی در این فروشگاه پیدا کنید .


خرید و فروش اینترنتی

فروشگاه  search-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه آی آر

فروشگاه  irincom.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


قالب دهی پارسلون

قالب دهی وبلاگ های parslon.com از قدیمی ترین سیستم های فروش بک لینک و قالب دهی و فروش انبوه قالب روی وبلاگ ها هست .


فروشگاه آنلاین پلوتون

فروشگاه اینترنتی poloton.ir جامونده بود ! فروشگاه آنلاین پولوتون بزودی فعالیت خودش را از سر میگیرد.


همکاری در فروش فایل پارس پا

سایت همکاری در فروش  parspa.ir قدیمی ترین سایت فروش فایل و همکاری در فروش فایل می باشد که از سال 1392 آغاز به کار کرده است .


سایت پرشین ای

وب سایت persiane.ir و پرتابل پرشین ای به آدرس بابیش از 9000 نویسنده و بیش از 10000 مطلب و بیش  از 7500 مطلب ترجمه یا 100% اختصاصی شده با رتبه و ایندکس بالا در خدمت شما دوستان می باشد .


همکاری در فروش فایل می فایلز

سایت همکاری در فروش mefiles.ir با بیش از 600 فروشگاه فایل .


همکاری در فروش فایل کاران

سایت همکاری در فروش filekaran.com با بیش از 600 فروشگاه فایل در خدمت شما می باشد.


کسب در آمد

سایت kend.ir در موضوعات کسب درآمد از اینترنت فعال می باشد که همان سایت ebays.ir سابق می باشد .


فروشگاه اندروید و فریلنسری رویدبل

سایت رویدبل roidbell.ir اولین سایت فریلنسری طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در ایران می باشد .


خرید بک لینک

جهت خرید بک لینک backority.ir می توانید از سایت فوق العاده مخصوص این کار یعنی بکوریتی استفاده کنید .


خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی قوی اگر خواهید بکوریتی بهترین گزینه ممکن می باشد .


جابجایی سرباز

برای جابجایی سرباز به سایت bekhane.ir مراجعه کنید .


جابجایی دانشجو

جابجایی دانشجو توسط سایت bekhane.ir انجام می شود برای جابجایی با دانشجویان به این سایت می توانید مراجعه کنید .


کانال تلگرام جابجایی سرباز

آدرس کانال تلگرام جابجایی سربازی


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات